Bugünkü
Takvim

Selo bak silah

Eş Başkanı Selahattin Demirtaş; Paralel Yapı, , üst akıl, Doğan medyası, Nişantaşı, Bebek ve Etiler'i arkasına aldı. Sosyetik destek sayesinde seçim barajını aştı. "Silahlı örgüt değiliz" açıklamasını yaptı. Ancak Kandil'de teröristlere silahlı eğitim veren ağabeyini hatırlamadı!

Selo bak silah
Türkiye'de, seçim öncesi görülmemiş bir ittifak yapıldı. , Paralel Yapı, Doğan medyası ve üst akıl, için çalıştı. HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş "cici çocuk" olarak anlatıldı. Hatta İstanbul'un sosyetik semtlerinde Demirtaş kampanyası vardı.

AĞABEYİN DUYMASIN!

Terör örgütünün siyasi uzantısı olan HDP; Etiler, Nişantaşı, Teşvikiye, Bağdat Caddesi ve Bebek'teki sandıklardan rekor oyla çıktı. İşte sosyetik destekle barajı aşan Demirtaş, geldiği yeri hatırlamadı! HDP için "Türkiye partisi" imajı vermeye kalkan Selo, dün kameraların karşısına çıktı. Diyarbakır'daki mitingleri sırasında yaşanan patlamayla ilgili açıklamalar yaptı. "Bizim kimseye düşmanlığımız yok. Biz silahlı örgüt değiliz" diye konuştu. Ancak Demirtaş'ın bu açıklaması herkesi şaşırttı. Çünkü Demirtaş'ın "Erbil'de ticaretle uğraşıyor" dediği ağabeyi, Kandil'de ortaya çıkmıştı. 'ın terör örgütü yuvası Kandil'de teröristlere silahlı eğitim verdiği kare kare kanıtlanmıştı. Demirtaş Kaleşnikofla eğitim veren ağabeyini unutup "Biz silahlı örgüt değiliz" açıklamasını yapınca büyük tepki topladı. Öte yandan emanet oylarla Meclis'e giren Demirtaş, MHP'yi hedef aldı. "HDP ile yan yana gelemeyiz diyenler var. HDP ile yan yana durmak ancak size şeref kazandırır. Bizimle yan yana duranlar bizim şerefli, onurlu duruşumuzdan nasibini almış olurlar" şeklinde tepki çeken bir açıklama yaptı.

EMANETE İHANET
Selahatin Demirtaş, "Beyaz Türkler'in" desteğini aldı. Barajı aştı. Seçim sonrası kameların karşısına geçip "Emanet oyların farkındayız" açıklamasını yaptı. Ancak terör örgütü PKK'nın uyarısından sonra ağız değiştirdi. Terör örgütü KCK Yürütme Konseyi Üyesi Mustafa Karasu, "Emanet oy yoktur. HDP'liler de bunu yanlış değerlendiriyor. Her parti yeni seçmenler kazanabilmek için seslenmiyor mu? Herkes birbirinden oy alabilmek için seçime girmiyor mu? Bu nereden çıktı anlamadım" dedi. Bunun üzerine Demirtaş, dün çark etti. "Biz emanet oylarla barajı aşmış değiliz" dedi. Ardından şunları söyledi: "Biz yüzde 13.02'ye yakın oy aldık. Bunun içinde bir tane bile emanet oy varsa bu bizim için kıymetlidir. Fakat biz emanet oylarla barajı aşmış değiliz. Çok güçlü, örgütlü bir tabanımız var. Tabanın desteğiyle barajı aştık. Ama bize emaneten oy veren varsa bile ona saygı duyacağımızı belirttik. Hangi gerekçeyle verilmiş olursa olsun, her oy kıymetlidir. Ama HDP tümüyle emanet oylarla buradadır yaklaşımı doğru olmaz elbette."
Şimdi milletçe alkışlayın

kalan karakter 1000

hanik hanik

çözüm sürecine karşı geldiğini söyleyenler elele verip hep birlikte pkk yı meclise taşıdılar.Çakma ülkücüler paralelciler akp düşmanları kına yakın,bu meclis ve kaos sizin eseriniz.Size hayırlı olsun,ve tabiki kapak olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.06.2015 20:30
tahir tahir

beni güldürme.sizin silahlı bir örgüt olduğunuzu sağır ve kör sultanlar dahi biliyor.beni güldürme

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 11.06.2015 18:54
estergon estergon

Ey Türkiye emanet oy var mı yok mu ilk seçimde bir gösterin şunlara...

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 11.06.2015 17:27
vatansever vatansever

Bu seçimlerde ak kara kim dost kim düşman görünmüş oldu düşünün nişantaşı etiler zengin kesim bu ülkenin ekmeğini yemiş çalarak çırparak bu günlere gelmiş patron bozuntuları kendi ülkelerine en büyük kazığı atmış oldular tayip erdoğan halkın adamı halktan yana olduğu için nefret kusuyorlar neden ülke batsın batan gemiden ne çalarsak kardır mantığı yürüten bu insanlara buradan seslenmek istiyorum ne yaparsanız yapın istediğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz allah bunun hesabını mutlaka soracaktır sizler şerefinizi sattınız paranızda şöhretinizde yerin dibine batar inşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 11.06.2015 16:51
üzüldüm!!! üzüldüm!!!

..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 11.06.2015 15:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.