4 bankadan faiz indirimi! İşte konut, taşıt ve bireysel kredi oranları...

4 bankadan kredi faiz oranı indirimi geldi! Vatandaşlar bankalar arasın rekabetten en karlı çıkanlar arasında yer alıyor. Bu anlamda vatandaşlar kredi indirim haberleri geldikçe mutlu oluyor. Ziraat Bankası, Akbank, Yapıkredi ve TEB kredi faiz oranlarını düşürdü. TEB'te yüzde 0,98'den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyor.

Giriş Tarihi 06 Aralık 2019, 14:04 Güncelleme 16 Aralık 2019, 16:52
4 bankadan faiz indirimi! İşte konut, taşıt ve bireysel kredi oranları...

Kredi faiz oranlarında indirim haberleri peşi sıra geliyor. Ziraat Bankası, Akbank, Yapıkredi, TEB faiz indirimi yaptı! İşte konut, taşıt ve bireysel kredi oranları... Akbank, konut kredisinde faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99'a indirdi.

4 BANKADAN FAİZ İNDİRİMİ GELDİ

Özel bankaların sonunda kamu bankaları tarafından verilen 0.99 faiz oranı seviyesinin altına inmesi heyecan yarattı. En uygun konut kredisi faiz oranı yüzde 0.98 olurken devlet bankalarından yüzde 0.79 faiz oranı ile konut kredisi müjdesi beklenmeye başlandı. Ziraat Bankası, Akbank, Yapıkredi ve TEB bankaları faiz indirimi yaptı.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

TEB 0,98'E DÜŞÜRDÜ

TEB'den yapılan açıklamaya göre, banka ile ilk defa tanışan ve borçlarını tek bir yerde toplayıp rahat etmek isteyenler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak için findeks notuna göre farklı tutar ve vadelerde, yüzde 0,98'den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisinden faydalanabiliyor.
Diğer bankaların kredi faiz oranlarını incelemek için bir sonraki sayfaya geçiniz...

YAPI KREDİ FAİZLERİ DÜŞÜRDÜ

Yapı Kredi konut kredisi faiz oranını aylık yüzde 0,99'a çekti. Yapı Kredi'nin yeni konut kredisinden faydalanmak isteyenler kredi tutarı üst limiti olmadan, 120 aya kadar tüm vadelerde yüzde 0.99 faizle konut kredisi alabilecek.

Yapı Kredi Genel Müdür Yardımcısı Serkan Ülgen, Bankanın makroekonomik gelişmeler ve piyasa koşullarına göre, müşterilerine ve üreticilere değer katabilme hedefiyle çalışmalarını sürdürdüğünü belirtti ve "Tüm müşterilerimiz 120 aya kadar olan tüm vadelerde kampanyamızdan yararlanabiliyor. Geçerli faiz oranımızda kredi tutarı üst limiti de bulunmuyor. Kampanya dahilinde tüm müşterilerimizin ödeme gücüne göre farklı ödeme planları da oluşturabiliyoruz" dedi.

AKBANK FAİZLERİ İNDİRDİ

Akbank, konut kredisinde faiz oranını tüm vadelerde ve herhangi bir tutar sınırı olmaksızın yüzde 0,99'a indirdi. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Akbank tüm vade ve tutarlarda aylık yüzde 0,99'luk avantajlı faiz oranıyla, müşterilerin talep ve tercihlerine göre uygun ödeme seçenekleri de sunuyor. Oğuz, "Müşterilerimize kira öder gibi, kredi taksiti ödeyerek hayallerindeki eve sahip olma imkanı sunabilmekten mutluluk duyuyoruz. Bugünden itibaren vade ve tutar ayırmaksızın konut kredisi faiz oranımızı yüzde yüzde 0,99'a çektik." ifadelerini kullandı..

Ülke ekonomisindeki ivmelenmenin devam etmesi için, Akbank'ın çalışmalarını aralıksız sürdürdüğünü kaydeden Oğuz, "Ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan konut kredilerinde müşterilerimize en iyi koşulları sunmanın sevincini yaşıyoruz. Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri yakından izlemeyi sürdürerek, avantajlı ürün ve hizmetleri sektörle buluşturmaya, müşterilerimize en doğru hizmeti vermeye devam edeceğiz." değerlendirmesinde bulundu..

ZİRAAT BANKASI FAİZLERİ İNDİRDİ

Ziraat Bankası anlaşmalı inşaat şirketleri için konut kredisi faiz oranını 0,79'dan vermeye başladı. Aynı zamanda ihtiyaç kredilerinde indirime gitti ve 1,25 oranına düşürdü.

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI

ING Konut Kredisi: %0,98

Ziraat Bankası Konut Kredisi: %0,99

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi: %0,99

Yapı Kredi Konut Kredisi: %0,99

Garanti BBVA Kiracıya Mortgage: %1,10

ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi: %1,15

VAKIFBANK FAİZ ORANLARI

Konut kredisi: 0.99

İhtiyaç kredisi: 1.25

Taşıt kredisi: 1.19

ZİRAAT BANKASI FAİZ ORANLARI

Tüketici kredisi: 1.17

Taşıt kredisi: 1.19

Konut kredisi: 0.99

AKBANK FAİZ ORANLARI

Direkt kredi: 1.55

İhtiyaç kredisi: 1.51

Taşıt kredisi: 1.13

Konut kredisi: 0.99

DENİZBANK FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.59

Tüketici kredisi: 1.59

Taşıt kredisi: 1.31

GARANTİ BBVA FAİZ ORANLARI

İhtiyaç kredisi: 1.54

Konut kredisi: 1.1

Taşıt kredisi: 1.23

KEFİLSİZ KOŞULSUZ EN KOLAY KREDİ VEREN BANKALAR LİSTESİ

Enpara Kefilsiz Bordrosuz Kredi

Enpara'da kefil ve bordro şartı aranmadan 30.000 TL'ye kadar kredi sunulur. QNB Finansbank'a bağlı olarak hizmet veren Enpara'da, Enpara.com adresi üzerinden kefilsiz koşulsuz kolay kredi başvurusunda bulunarak nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 60 aya varan vadelerle kefilsiz evraksız kredi veren Enpara'da kredi faiz oranları %1,25'den başlar. Vade süresi uzadıkça kredi faiz oranlarının arttığı Enpara'da ihtiyaçlarınız için hızlı ve kolay kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.


Aktifbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Aktifbank'ta kefil ve gelir belgesi istenmeyen kredinin faiz oranı %1,89'dur. 60 aya varan vade ile 40.000 TL'ye kadar kolay kredi verilen Aktifbank ile nakit ihtiyaçlarınız için sadece TC ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank Kefilsiz Kolay Kredi

ING Bank'ta kefilsiz en kolay kredi faiz oranı %0,99'dan başlar. 5.000 TL'ye kadar kefilsiz şartsız verilen hızlı kredi başvuruları, ING Bank web sitesi üzerinden yapılarak onaylanır. Banka şubesine gitmeden onaylanan ING ihtiyaç kredisi ise hesabınıza yatırılarak kullanımınıza sunulur.

Odeabank Kefilsiz Koşulsuz Kredi

Odeabankta'ta kefilsiz koşulsuz kredi faiz oranı %1,70'dir. 60 aya varan vade seçeneği ile kullanılan Odeabank kefilsiz şartsız kredi üst limiti 35.000 TL'dir.

Şekerbank Kefilsiz SMS Kredi

Şekerbank'ta kefilsiz gelir belgesiz kredinin faiz oranı %2,85'tir.3 ile 36 ay vade seçeneği ile sunulan bordrosuz kredinin üst limiti 35.000 TL'dir.

CEPTEEB Kefilsiz Hızlı Kredi

CEPTETEB kefilsiz en kolay kredi faiz oranı 0,99'dan başlar. Başvuruların CEPTETEB uygulaması üzerinden yapıldığı kefilsiz kredi faiz oranı, kredi puanına göre değişir. Kefilsiz koşulsuz kredinin maksimum taksit sayısı 60 ay ve kredi üst limiti 30.000 TL'dir.