Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 27.02.2020 09:28
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 27.02.2020 09:36
ABONE OL

İsrail'de karşıtı yarışı: "Erdoğan'ın kim durdurabilir?"

Üçüncü kez erken e gidecek olan İsrail’de, ve Erdoğan karşıtı seçim vaatleri birbiriyle yarışıyor. “Başkan Erdoğan” düşmanlığında oy kapma yarışına giren adaylar, “Erdoğan’ı kim engelleyebilir” tartışması yaşıyor. Netanyahu’nun rakibi , “Erdoğan yönetimini ancak Mavi-Beyaz İttifakı engeller” dedi.

Erdoğan'ın kim durdurabilir?

İsrail'de erken yaklaşırken adaylar da skandal vaatlerde bulunmaya devam ediyor. Daha önce Ürdün Vadisi'ni ilhak edeceklerinin vaat eden Netanyahu'nun ardından şimdi de rakibi Ganz küstah açıklamalarda bulundu.

BAŞKAN ERDOĞAN'I HEDEF ALDILAR
İsrail seçimlerinde adaylar arasında "Başkan Erdoğan ve 'yi kim engelleyebilir?" tartışması yaşanıyor. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu'nun Başkan Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarının ardından İsrail'de Başkan Erdoğan ve Türkiye'yi hedef alma yarışına, Netanyahu'nun seçimlerdeki en büyük rakibi, Mavi-Beyaz İttifakı lideri, eski Genelkurmay Başkanı da eklendi.

"ERDOĞAN'I ANCAK BEN ENGELLERİM"
Rakibi Netanyahu'nun, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı engellemekte başarısız olduğunu iddia eden Benny Gantz'ın, kendisine ait Twitter hesabından, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın grup toplantısında yaptığı eski bir konuşmanın görüntüsünü, "Eğer Netanyahu bir dönem daha yetki alırsa görevde kalacak. Erdoğan yönetimini ancak Mavi-Beyaz İttifakı engeller" ifadeleriyle paylaşması dikkat çekti. İsrail'in bölgede kendisine rakip olarak Türkiye'yi gördüğü daha önce istihbarat servisi Mossad'ın başkanı 'in, "Bölgede İran'ın gücü kırılgan, gerçek tehdit Türkiye" açıklamasıyla ortaya çıkmıştı.

kalan karakter 1000

ÇÖKERTEN  SES. ÇÖKERTEN SES.

İĞRENÇ KATİLLER ,ASIL SİZİ ENGELLEMEK LAZIM ,ORTALIĞI YILLARDIR KAN GÖLÜNE ÇEVİRDİNİZ ,ENGELLENMESİ GEREKEN SİZ KATİLLERDİR ESAS.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.02.2020 12:59
SÜPER TÜRKİYE 2071 SÜPER TÜRKİYE 2071

Recep tayyip erdoğan gençliğinden beri siyaset yapan birisidir.bunu herkes yapamaz. Solda siyasetçi olmak siyaset yapmak çok kolay ve basittir. Heykel yaparsın solcu,laikci,seçmen oyunu verir.chp,hdp,aşırı solcu hepsi aynı zihniyet ürünü. Biri atatürk heykeli,diğeri aponun heykeli,diğer solcu deniz gezmişin heykeli için oy verir.fakat sağda siyaset zordur. Sağ seçmene değil heykel sağdan oyarak heykelini yap,altına bir daire ve araba ver,eline iyi maaşlı iş ver,seni eleştirir,oy vermez.kaç tane sağ partiler var?yahu dünyanın en pahalı kitabı 51 milyar dolarlık kitap dır.fırlat at,30 yaşındaki eski Türkiye yi bilmez. İsrail siyonist beslemeleri siyasetçi değildir,birer köpektir. Bunlar bakalım kendi güvenliğini nasıl sağlayacak? Bunu köpekleri olan haşdi sabit,Hizbullah, esed rejimi,Rusya,iran,çin ile ne zamana kadar sürdürecek.atom bombası suriye ye yerleşecekmi?bu tip pislik siyaset görünümlü ya köpekdir,yada dilencidir.iisrail ekonomisi çökmelidir.zaten halk da azınlıklar göçmendir

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2020 11:09
KARAKALEM KARAKALEM

KILIÇDAROĞLU VE AKŞENERDEN YARDIM ALIRLAR KESİN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.02.2020 10:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.