Bugünkü
Takvim
  • Dünya
  • 25.04.2019 16:07
  • Son Güncelleme: 25.04.2019 16:07

Kim Jong-Un'dan 4 diplomata kan donduran infaz

lideri Kim Jong-Un, ABD Başkanı ile Vietnam'da yapılan zirveden başarısız sonuç çıkmasından sorumlu tuttuğu 4 diplomatı infaz ettirdi.

Kim Jong-Un'dan 4 diplomata kan donduran infaz

Japon haber sitesi Asia Press gazatesi, ve Kim Jung-un arasında Vietnam'da yapılan zirveden 'nin, zirve öncesi Amerika'ya bilgi sızdırmak ile suçladığı dört dış işleri diplomatı infaz etti.

ZİRVENİN BAŞARISIZLIKLA SONUÇLANMASININ ARDINDAN...
Kim Jung-un'un Trump ile yaptığı zirvenin başarısızlıkla sonuçlanmasını Amerika'ya gizliden bilgi veren diplomatları sorumlu tuttuğu belirtildi. Diplomatların infazı kurşunlanarak yapıldı.

İNFAZ KURŞUNLANARAK YAPILDI
İnfaz Kominist Partisi yetkilileri ve askeri yetkilileri, atış mangası tarafından gerçekleştirilen infazı izlediler.

AÇIKLAMA YAPILMADI
Kuzey Kore'nin dört diplomatı öldürdüğü haberleri,ticaretle uğraşan bir Japon yetkilinin Kuzey Kore'ye yaptığı ziyaret sonrası ülkesindeki haber kaynaklarına konuşmasından sonra yayıldı. Şu ana kadar Kuzey Kore yönetiminden infazlar ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.