Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Türkiye'den Almanya'yı titretecek adım haberine yapılan yorumlar (13 yorum)

Lütfi Lütfi

Kimlere açık gizli yardım yaptılarsa takibe alınmalı.Hatta mütevelli heyeti alman olan lise ve üniversite çalışanları da.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.03.2017 21:12
mert mert

cok gec kaldik. adamlar vakif üzerinden simdi daha cok maddi destek veriyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.03.2017 20:55
ata ata

biz alman vakiflari ve kollari kanatlari türkiyede kirilmali politik malzeme yani almanyayla pazarlikta kullanilmamali cünkü bunlar günü kurtardikca dahada köklesiyorlar ve kazinilmaz hale geliyorlar nasilmi zamani lehlerine ceviriyorlar iyi düsünün anlarsiniz mesela kendi egittigi satin aldigi kisiler gün gelecek demirtas gibi politikada olacaklar o zamandaki yönetimde bunlara toleranz taniyabilir ve bunlar kronik hastalik gibi türkiyeye bela olur demedi demeyin

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 30.03.2017 17:11
özkan özkan

eyyy alimanya ,eyyy hollanda diye yarım efelik yapanlar 16 nisandan sonra tükürdüklerini yalarlar bizi affedin demeye başlarlar rusya ve israille oldüğu gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır3
cevapla 30.03.2017 16:53
Adnan Adnan

Türkiyede faliyet yürüten alman vakıfları vakıf kılıfı altında gizli istihbarat örgütü görevi yapıyor ve malesef içimizdeki hainlerle iş tutuyorlar.Araştırın aydın doğan ve genel başkan olma aşamalarında kılıçtaroğlunun bu vakıflarla görüşmeleri ve yardımlaşmaları olmuştu.Rahmetli Uğur Mumcu ve Hablemitoğlu bu vakıfların gerçek yüzünü biliyor ve araştırıyordu ve malesef her ikiside faili meçule gitti ve katiller bulunamadı.Acı olanda mevcut chp Mumcuyu her anma programlarında timsah göz yaşları içinde anarken Atamız gibi Mumcu üzerinden çıkar devşirerek mumcunun katline sebebe bu karanlık vakıflarla gerek genel başkanlık,gerekse gezi alçak kalkışmasında iş tuttu.Bu karanlık vakıfların yanında zifiri karanlık sarosun fonları ve diğer Türkiye düşmanı ülkeler vardı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 30.03.2017 15:24
fatisultan23 fatisultan23

alman pislikleri yıllardan beri pkk lı terörleri Türkiye üzerinde hep oyun oynamışlar, ama artık o günler geride kaldı artık değil alman teröristleri, avrupanız da çıksa karşımıza Türk Milleti olarak bir sinek gibi ezer geçeriz, 15 Nisan EVET EVET VEDE EVET sonunuz olacak siyonist mosad almanya siz almanya asla devlet değilsiniz eşkıya şehrisiniz korsa terörist birliğine üyesiniz pislikler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 30.03.2017 14:16
ALP ARSLAN ALP ARSLAN

EN İYİ CEVABI ALACAKLARINA EMİNİM DEVLETİMİZ ARTIK DAHA İYİ ÇALIŞIRKEN İNŞALLAH HELE ŞU İKİLİK ORTADAN KALKTIĞI ANDAN İTİBAREN...İNŞALLAH...

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 30.03.2017 13:38
Timbuktu Timbuktu

1. Almanya Türk halkini kaybetmistir! 2. Almanya`nin Türkiye`deki bütün Vakiflari - bilhassa Goethe-Institut, bütün alman-okullari kapatilamalidirlar, cünkü onlar Türkiye`de Terörü yaratip ve desteklemek icin vardirlar. 3. Almanya`daki Türkler geleceklerini kendi ellerine almak zorundadirlar ve bu ülkeyi terketmelidirler - cünkü Can-Güvenlikleri Almanya`da tehlikede. Alman Polisi dahi PKK-sempatizanlarinin barbaliklarini koruyacak kadar Türklere karsi alcaklik yapiyorsa, bu ülkede Can-Güvenligi tehlikede olmasi demektir. NSU-Barbarliklarini koruyan Almanya-Siyasetinden baska bir sey beklemek aptallik olur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır1
cevapla 30.03.2017 13:00
EGEMEN EGEMEN

ALMAN HOLLANDA NORVEÇ İSVİÇRE VS YEDİ DÜVELİN VAKIFLARINI KAPATIN. ONLARIN DEDİĞİ GİBİ "GÜVENLİK" GEREKÇESİYLE:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 30.03.2017 12:25
SEZGİN SEZGİN

Almanya dostumuz değil Birinci Dünya Savaşı’nda Almanların yanında savaşa girmiş olmamız ülkemiz için büyük bir şok ve yıkıma yol açmıştı. Aslında Cumhurbaşkanımızın dediği gibi bu savaş hâlâ bitmedi. Şimdi tarihsel yanılgımızı anladığımız ve Alman etkisinin ülkemiz için ne kadar zararlı olduğunu kavradığımız bir dönemdeyiz. 100 Yıl sonra bile aklımız başımıza gelmeye başladıysa ne mutlu bize, geç olsun güç olmasın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 30.03.2017 12:15
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR