Bugünkü
Takvim

kalan karakter 1000

Metina harekatı haberine yapılan yorumlar (3 yorum)

ismail efe ismail efe

kesk,disk,hdp bilselerdi uçakların önlerine göbeklerini şişire şişire uçakların kanatları arasına girerlerdi.adam öldürme özgürlüğü onlara ait.adamlar bu hakkı ve özgürlüğü paylaşmak istemiyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.10.2015 20:15
hasan hasan

haydı asıl ınsanlar bu ulkeyı seven ve bu ulke vatandası olmaktan gurur duyanlar bu mıllet zamanında uc bes on cephede bırden savasmıstır sımdıde pkk ye hdp ye pydy ve otekı yerlı anarsıtlere ve terorıstlere karsı el ele gonul gonule bırlık ve beraberlık ıcerısınde vurusalım dunnyanın sonunda bu ulke dunyaya nızam verecektır bunu bılelım ve zafer ıcın durmayalım

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 15.10.2015 07:44
Şenol Şenol

Allah Ordu'muza yardımcı olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 15.10.2015 02:28
habere yorum yaz!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
EN BEĞENİLEN YORUMLAR