Bugünkü
Takvim

Umut Bulut'a saygı duyun

Galatasaraylı oyuncular kazandıkları üç puanı ne kadar içine sindirirler bilemem ama ben Kastamonu için, "Bu yolda mağlup galip sayılır" görüşündeyim. Ayrıca "Kıymık kıymık edilmek" sözünü kullanmak da Galatasaray karşında ezilmeyen, dik duran, cesursa hücumu düşünen Kastamonuspor'un hocası Mehmet Duman'a yakışır. Çünkü mütevazı bütçeli Kastamonuspor, toplam değeri en az 30 milyon Euro değerindeki Galatasaray'a karşı maç boyu pozisyon üretme konusunda fazlasıyla üstündü. Bir topları direkten dönen Kastamonu'nun uzatmada sayılmayan ikinci golünde "Faul var mı?" tartışılır. Rotasyonda forma şansı bulan Cem Karacan, Carolle, Rodriguez, Tarık ve Koray gibi oyuncular, "Biz Galatasaray'ın geleceğinde olmalı mıyız?" sorusunu kendilerine sormalıdır.

SABRİ HATA YAPTI
Hamza Hoca; Cem Karacan, Carolle ve Rodriguez'i devre arasında Bursaspor'da görmek ister mi? Sabri'nin yenen golde büyük hatası vardı. 31 yaş deneyimindeki bir oyuncu nerede basit oynanacağını, nerede risk alınacağını bilmeli. Bunu sadece Sabri değil Hakan da Semih de yapıyor ve Galatasaray da golü hep yiyor. Mustafa hoca, tek santrfor Umut'u oynatarak risk aldı. Her yere koşan, rakibini kovalayan, karşısındaki rakibin kim olduğunu düşünmeden baskı yapan ve bir de gol atan Umut'un bu çalışkanlığı alkışlanmalı. Kaleci Cenk ile Umut'u çıkarın ve diğer oyuncuların mücadele ve koşu kalitesine bakın inanın Galatasaray takım olarak, "Kartonsaray" olurdu.. Eleştirenler ve yerden yere vuranlar Umut'un iş ahlakına saygı duymalı. Bunu dün bir kez daha gösterdi.

MAÇIN EN iYiSi UMUT BULUT
Çalışkanlığıyla 3 puanda önemli rol oynadı

MAÇIN EN KÖTÜSÜ SABRİ
Yenen golde çok büyük bir hata yaptı.
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya