Bugünkü
Takvim
  • 06 Aralık 2015, Pazar

Yüzük aşkı

Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ, yüzükleri taktı. Ancak bu yüzükler, ne tek taş ne de alyans. Ünlü oyuncu, sevgilisi için yaptırdığı iki ayrı özel tasarım yüzükle resmi olmasa da kalben Dizer'le evlendi

Genç kızların gözdesi Kıvanç Tatlıtuğ ile ünlü stil danışmanı Başak Dizer'in ilişkisi, bilindiği gibi 2 yılı aşkın süredir doludizgin sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Londra'ya giderek aşk tazeleyen ünlü çift, beraberliklerini de gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyor. Haklarında sürekli 'evlilik' haberleri çıkan Başak Dizer ile Kıvanç Tatlıtuğ'un kendi aralarında yüzük taktıkları doğru... Ancak bu yüzük, zannedildiği gibi ne bir tek taş ne de alyans...BAŞ HARFLERİ VAR
Gümüş yüzükleriyle ünlü olan hatta birçok takı mağazasında adını taşıyan yüzükler bulunan ünlü oyuncu, aşkının simgesi olarak da geçtiğimiz aylarda 2 adet gümüş yüzük yaptırmıştı. Yüzüklerden birine 'K', diğerine de 'B' harfini işleten ünlü oyuncu, Başak Dizer'i simgeleyen yüzüğüyle sık sık objektiflere takılmıştı. Herkes güzel stil danışmanının neden 'K' harfli yüzüğünü takmadığını merak ederken Başak Dizer de sevgilisinin hediyesi olan yüzüğüyle önceki gün ilk kez görüntü verdi. Sağ el işaret parmağına bu aşk simgesini takan Başak Dizer'in orta parmağında taşıdığı yüzüğün de sırrı ortaya çıktı. Yine gümüşten ve öpüşen bir çiftin simgesi olan bu yüzük de Kıvanç Tatlıtuğ'un Başak Dizer'e anlamlı bir hediyesi.Güzel stil danışmanı, Kıvanç Tatlıtuğ'un hediyesi olan bu özel tasarım gümüş yüzüğü parmağından hiç çıkartmıyor.

1. YILLARI ŞEREFİNE
Dizer, ünlü oyuncunun beraberliklerinin 1. yılı şerefine aldığı bu özel tasarım gümüş yüzüğü parmağından hiç çıkartmıyor. Hatta Başak Dizer, instagram hesabından da sık sık bu özel yüzüğünün fotoğrafını paylaşıp Kıvanç Tatlıtuğ'a olan aşkını gözler önüne seriyor. Haklarında sürekli 'evlendiler, evleniyorlar' haberleri çıkan ikili, anlaşılan resmi olmasa da kalben çoktan evlenmiş ve bu iki özel yüzükle de aşklarını simgelemiş...MUTLULUK TABLOSU
Cem Yılmaz'ın dillere destan otomobil koleksiyonunun yanı sıra evinde 100'ü aşkın da tablosu bulunuyor. Fikret Mualla'dan Burhan Doğançay'a kadar birçok önemli sanatçının eserlerini toplayan ünlü komedyen, Levent'teki villasının duvarlarını boydan boya bu eserlerle donattı. Cem Yılmaz, önceki gün de instagram hesabından farklı bir tablo önünde poz verdi. Ünlü komedyenin yine Levent'teki evinin duvarına astığı tablo, ABD'li sanatçı Laurie Lipton imzası taşıyor.

SANAT SEVDALISI
Cem Yılmaz, dev bir sanat eseri olan ve 2013 yılında yaptığı tabloya sanatçının resmi internet sitesi aracalığıyla sahip olmuş. Kara kalem çalışmalarındaki akıl almaz detaylarla nam salan ve 4 yaşından beri resim yapan Laurie Lipton'ın tabloları ise 200 ile 600 dolar arasındaki fiyatlarla alıcı buluyor.

SATILMAZ BAKILIR
Sevan Bıçakçı'nın tamamı altından 315 kiloluk motoruna Singapurlu bir yapımcı, servet önerdi. Ancak ünlü tasarımcı, 'Bu motor satılık değil' diyerek teklifi reddettiKapalıçarşı'nın Çılgın Sevan'ı olarak bilinen dünyaca ünlü tasarımcı Sevan Bıçakçı, 2012 yılında lakabına yaraşır bir motosiklet yaptırmıştı. Bıçakçı'nın kişiye özel yaptığı motorlarıyla şöhreti Türkiye sınırlarını aşan Tarhan Telli'ye yaptırdığı motosiklet, 'dünyanın en pahalı motosikleti' olarak ilan edilmişti. Sevan Bıçakçı'nın tamamı 24 ayar sarı ile beyaz altından yapılan ve 315 kilo ağırlığındaki bu eşsiz motosikleti Kapalıçarşı'daki mağazasının da gözdesi... Gywenth Paltrow ve Brooke Shields gibi Hollywood yıldızlarının da müdavimi olduğu Sevan Bıçakçı'nın mağazasına geçtiğimiz haftalarda Singapurlu yapımcı Paul Dominique Vacharasinthu gitmiş. Dillere destan servetiyle bilinen ünlü yapımcı, Bıçakçı'nın motorunu 3 milyon dolar karşılığında almak istemiş. Ancak Sevan Bıçakçı, çocuğu gibi sevdiği motoru kesinlikle satmak istemediğini söyleyince Paul Dominique Vacharasinthu'ya sadece hayran kaldığı motoru üzerinde mağazaya giden herkes gibi hatıra fotoğrafı çektirmek düşmüş...Sevan Bıçakçı'nın en büyük hayranı ünlü yıldız Brooke Shields.


Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Turkuvaz Medya Grubu’na aittir. Kaynak gösterilse veya habere aktif link verilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı ya da bir bölümü kesinlikle kullanılamaz.
Ayrıntılar için lütfen tıklayın.
  • ve ya