Batı terör örgütleriyle Türkiye’ye saldırıyor

Şerefsiz, hain, katil Fetullah Gülen ve namussuz adamları, ABD'de yaşamıyor mu? 15 Temmuz ihanetinin içinde gırtlağına kadar ABD, CIA, NATO, AVRUPA BİRLİĞİ yer almadılar mı?
Suriye'de, PKK/PYD'nin oradaki eli kanlı katillerini, açıktan ve resmen koruyan kollayan, ABD değil midir? Bütün iyi niyetli uyarılarımıza rağmen teröristlere silah, mühimmat ve her türlü yardımı yapmayı sürdürmüyor mu?
PKK ve Suriye'deki katiller adeta ABD'nin Kara Kuvvetleri askerleri gibi davranmıyorlar mı?
NATO'nun derinlerdeki patronu ABD'nin, tarafı işte böyle...

NATO DA SALDIRIYOR
Peki; 1984'ten bu yana, PKK saldırılarına muhatap olan Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı, NATO üyesi diğer ülkeler, kimin yanında yer almışlardır?
PKK terör örgütü mensuplarını ve PKK sevicilerini, yıllardır NATO üyesi ülkeler koruyup kollamıyorlar mı? Resmen iadelerini istediğimiz teröristlerin kaç tanesini iade ettiler...? Hiçbirini... Bunu defalarca bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan söylemedi mi? Yani sonuç olarak NATO üyesi ülkeler başından beri PKK ve PKK sevicilerle birliktedirler.

GÜLEN DE KAFİRLERİN UŞAĞI
FETÖ mensubu, asker kılıklı şerefsiz teröristler de NATO tarafından korunup, kollanmaktadır. Açık açık, utanmadan ve iğrenç bir soğukkanlılıkla... Bu subay görünümlü iğrenç insanlar, haindir, katildir, ülkemizde kan dökmüşlerdir ve teröristtir.
FETÖ adlı örgütün mensuplarıdır. Bunların bazıları, halen kaçak olarak NATO'ya sığınmışlardır. Bu durumda NATO bizzat kendisi, teröre ve teröriste yardım ve yataklık yapmış olmuyor mu?... Aslında NATO adlı bu tuhaf örgüt, bizzat kendisi, Türkiye Cumhuriyeti için tehlike arz ediyor.
Ayrıca asker olmayan FETÖ mensupları da NATO üyesi ülkelere kaçtılar. Sığındılar.
Kendilerine maaş bile bağlandı.
  • ve ya