Bugünkü
Takvim

D&R 'e sınırsız kitap sponsoru oldu

"” yarışmasından bir milyon lira kazanan ’e bir güzel haber de D&R’dan geldi. Mağaza, “Çok kitap isteyip alamamıştım” diyen gence sınırsız kitap sponsoru oldu.

Arda’ya sınırsız kitap
Atv'de nefesleri kesen yarışmanın ardından 1 milyon TL kazanan tıp fakültesi öğrencisi 'in, "Çok kitap isteyip alamamıştım" sözü üzerine D&R harekete geçti. Genel Müdür Mustafa Altındağ, Ayten kitap sponsoru olduklarını söyledi. Arda Ayten'e ister sınırsız kitap okuma çeki ve E-kitap okuyucusu e-kitap Kobo hediye eden Altındağ, "Arda kardeşimiz, fazla kitap okumayan gelecek nesile iyi bir örnek olacak" dedi.

Ayten de, "Ben yarışmaya daha fazla kitap almak için katılmıştım. Yılda 150 kitaptan 218'e çıkmıştım. Her yıl kitap okuma sayımı arttırıyordum. D&R ile daha da artacak" dedi.D&R'A TEŞEKKÜR EDİYORUM
Arda Ayten, "Bu benim için 2. ikramiye oldu" dedi.

MUSTAFA KAYA


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.