Müge Anlı canlı yayınında kavga çıktı! Muzaffer Büyükşen Konya'daki cinayetin katillerini açıkladı! 25 Nisan

25.04.2019 17:04

Müge Anlı'da bugün, Konya'daki cinayetle ilgili şok gelişme yaşandı! Evlerinde otururken öldürülen Metin ve Necla Büyükşen'in katilleri kim? Muzaffer Büyükşen, 15 Nisan Müge Anlı canlı yayınında, Uğur Büyükşen'in katilleri bildiğini ve onları koruduğunu belirtti. Muzaffet Büyükşen, Konya'daki cinayetle ilgili Uğur Büyükşen'e, "Katil sen değilsin onlar! Neden onları koruyorsun?" deyince stüdyoda gergin anlar yaşandı. Konya'da işlenen cinayetle ilgili ortaya çıkan swap raporuna göre canlı yayında durum değerlendirilmesi de yapıldı. İşte Müge Anlı'da bugün yaşananlar...


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.