Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebeğin babaannesi hakkında korkunç iddia: Ecrin'i babaannesi...

22.05.2019 13:53

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında Ecrin bebekle ilgili şok iddialar ortaya atıldı. 15 gün önce Samsun'un Vezirköprü ilçesinde kaybolan Ecrin Kurnaz'a ne oldu? Müge Anlı, minik Ecrin'in ailesiyle ilgili ortaya çıkan gerçekler karşısında dehşete düştü. Ecrin Kurnaz'ın kaybolmasıyla ilgili önce üvey amca Özkan daha sonra da üvey baba Deniz'den şüphelenilmişti ancak 22 Mayıs Müge Anlı canlı yayında ortaya atılan korkunç iddia, okları babaanne Hacer Kurnaz'a çevirdi. Özkan ve Deniz'in kuzeni Fatma Hanım'dan, babaanne Hacer Kurnaz ile ilgili şok eden iddialar geldi. İşte 22 Mayıs Müge Anlı canlı yayınında Ecrin bebek olayıyla ilgili yaşanan son dakika gelişmeleri!


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.