İşte CHP'nin özgürlük anlayışı!

21 Şubat 2015, Cumartesi

Pensilvanya'dan gelen emirlerle hareket ettiği deşifre olan CHP'nin ikiyüzlülüğü bir kez daha ortaya çıktı. Kasetle CHP liderliğine gelen Kılıçdaroğlu medya özgürlüğünden bahsederken Genel Sekreter Gürsel Tekin CHP'nin gerçek yüzünü gösterdi. Tekin, ‘8 Haziran’da gazetelere el koyacağız’ açıklaması yaptı. Bunun üzerine sosyal medyada milyonlarca kişi tarafından paylaşılan videoda 'Kılıçdaroğlu'nun özgürlük yalanı ortaya çıktı' 'İşte CHP bu yüzden iktidar olamıyor' yorumları yapıldı...


kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Gürsel tekin denilen adamın sıfatı bile sıfatsız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2015 01:46
Mehmet Mehmet

İkiside mall

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.02.2015 01:46
daniel daniel

chp lilere sormak lazim chp?nin anayasasimi?chp yi temsil eden kk tutarsiz konusmalari ne mana tasir? ben anliorum turkiye buyumesin gelismesin,kendini savunamasin proplemlerii cozemesin,oriteden! izin alsin ulkeyi dusmanlara yalan yalnis sikayet etsin vs vs sira uzar.Burddanda bir turkiye dusmanlik! chp li olanlar bunu goremiyormu? yoksa bir okadarda iceride dus..............n mii var!?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2015 21:41
efe han efe han

chp yi altınla kaplasanız çinko değerine ulaşamazsınız.kendi aklıyla yönetilmediği için sürekli savruluyor.tepe takla olması haziranda olabilir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 22.02.2015 16:16
efe han efe han

kılıçtar oğlun iktidar olursam karadenizde fındık borsası kuracağım demiş.temelde sayın kemal bey beni aday adayı yap hazirandan sonra liderler borsası kuracağım,zira değer kaybına uğrayan çok lider var başta siz varsınız deyince kamal bey fetullah bey bile beni değerlendiremiyor sen nasıl yapacaksın bakalım.tabi bir hikaye bu,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 22.02.2015 16:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.