Almanya'nın 'hayır' oyunu!

19 Mart 2017, Pazar
A Haber ekranlarında yayınlanan Orhan Sali moderatörlüğündeki 'Diplomasi' programına konuk olan Alman gazeteci Martin Lejeune ülkesinde yaşanan Türkiye karşıtı gelişmelerle ilgili çarpıcı bilgiler aktardı.

kalan karakter 1000

mojkovic mojkovic

ALMANYA TERÖRISTLERE TOPLANTILARI ARTIK ENGELEYEMEZLER CÜNKÜ TERÖRISTLER ALMANYA FRANSA HOLLANDA AVUSTURYA ISVEC DANIMARKA ISVICRE.DE KIMLER TARAFINDAN VE KIMLERLE IRTIBATLI OLDUKLARINI ACIKLASALAR AVRUPA KOPAR BUNDAN BATI SEYTANLARI COK KORKUYORLAR HANGI ISTIHBARAT BIRIMLERI HANGI POLITIKACI HANGI PARTI HANGI FINANS KURULUSLARI YARDIMCI OLDUKLARINI BIR ACIKLASALAR AVRUPA BITER.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 19.03.2017 20:03
mojkovic mojkovic

MERKEL PKK VE FETO TERÖRISTLERIN ANASIDIR 20 AVRUPA ÜLKESI BU TERÖRISTLERIN BABASIDIR GÖRUNEN ODUR KI AVRUPA ARTIK TERÖRISTLERIN TERÖRISTLERIN BARINMA VE KORUNMA YERLERIDIR BUNU ACIKCA ITIRAF EDIYORLAR TÜRK BAKANLARIN TOPLANTILARINA YASAK GETIREN AVRUPA PKK ARTI FETO TERÖRISTLERIN TOPLANTILARINA IZIN VERIYORLAR ISTE AVRUPANIN DEMOKRASISI ARTIK TERÖRISTLERI HIMAYE ETMEK DEMEKMIS .

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 19.03.2017 19:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.