Bahtiyar Ölmez 18. Bölüm

18.03.2018 04:57


Rıfat harekete geçiyor!

Anıl kendini hastanede bulur, ama gördüğü rüya onu bambaşka âlemlere savurur. Aylin, Handan ve Çağla'yı evden göndermek için Bahtiyar'la birlikte yeni bir taktik geliştirir. Ancak bu taktik hiç beklenmedik sonuçlara gebedir. Öte yandan Rıfat harekete geçmiş, planını yapmıştır. Bahtiyar, Anıl, Memduh'u birbirine kırdıracaktır. Rıfat'ın planı tıkır tıkır işler. Rıfat'ın planı sonucu Anıl ve Memduh uyuşturucu işine bulaşır, Bahtiyar bunu öğrenince Anıl ve Memduh'la karşı karşıya gelecektir.

kalan karakter 1000

Hakan58 Hakan58

19. bölümü ne zaman yayınlıycaksınız burda...Bu dizinin final olması bizleri şaşırttı..severek ailece izlediğimiz bir dizi idi..Çok YAZIK OLDU..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.04.2018 15:00
Serkan Eren Serkan Eren

Bu dizi neden final oldu ki...Bunu yerine koyacağınız dizi bunun gibi izlenmez..Bu dizide çok mesaj vardı..en çokta bu mesaj kısmını seviyordum..Bence devam ettirilmeli..

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.03.2018 11:06

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.