İhsanoğlu eleştirilince Halk TV yayını kesti

İhsanoğlu eleştirilince Halk TV yayını kesti

03.07.2014 00:00


kalan karakter 1000

Mehmet Mehmet

Basın özgürlüğ diye diye memleketi ayağa kaldırırlar lakin konuşmaçıya son konuyu izah için 2dakika süre tanımazlar doğrulara dokunduğu kendin çal kendin oyna

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 06.07.2014 04:01
Osman Batur Osman Batur

Ahlak bu mu? Yalanın bile şereflisi vardır. Adamı susturduk demiyor da teknik arıza diyor. Ve bunlar, bu zihniyet ülkenin başına karabasan gibi çökmek için lejyonerliğe soyunuyorlar. Milletim gözünü aç ve Müslüman Başbakan Sayın Erdoğan'a sahip çık.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 04.07.2014 11:28
vatandaş vatandaş

Solculuğunda, hatta koministliğinde bir onuru olmalı değil mi? Ama bu halk tv de her şey resetlenmiş. Şu rezilliğe bakın ya. Chp nin tv si, adayına toz kondurmuyor. Vah vah. Ne olacak bu chp nin hali.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 04.07.2014 07:55
mehmet mehmet

Atatürk din düşmanı değildi, aksine şahsın belirttiği üzere islamiyetten yana bir kişiydi.
Tek başına islam ülkede sakınca, tek başına milliyetçilik ve laiklik hepten bir sorundu, islam ve laik devlet bir arada olmalıydı. ama inönü ve zihniyeti Atatürkü din düşmanı gibi gösterdi, ve bu ülkeyi kemalizm ayaklarıyla yıllarca mahvetti, kahrolsun CHP

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 04.07.2014 05:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.