Kuruluş Osman 37. bölüm fragmanı izle! Kayı'ya düşman olanların sonu yaklaşıyor

Kuruluş Osman 37. bölüm fragmanı izle! Kayı'ya düşman olanların sonu yaklaşıyor
03.12.2020 13:41

ATV ekranlarının sevilen tarihi yapımı Kuruluş Osman'da bu hafta heyecan doruktaydı. Bölümün ardından yayınlanan Kuruluş Osman 37. bölüm fragmanında "Osman Bey Kulucahisar'ı fethetmiş!" sözleri büyük yankı uyandırdı. Fragmanda Osman-Savcı arasında iplerin iyice koptuğu görülüyor. İşte Kuruluş Osman 37. bölüm fragmanında yaşanacaklar


KURULUŞ OSMAN 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

"O kaleden ya zaferle döneceğiz ya da şehit olacağız."

Ağabeyi Savcı ve amcası Dündar'ı Kulucahisar Kalesi'nden kurnaz bir planla kurtaran Osman Bey, Bala Hatun'un kendisine yeni bir eş bulmasına yönündeki tavsiyesinin ardından Targun Hatun'u eş olarak alacağını ilan eder. Osman Bey tarafından küçük düşürülmenin acısını Flatyos'tan çıkaran Nikola, Yavlak Arslan'dan gelen buluşma teklifini lehine çevirmenin yollarını arar.

Nikola ile barışması için yapılan teklife, hedefine Kulucahisar'ı koyan Osman Bey'in hamlesi çok farklı olacaktır. Osman Bey, Targun Hatun'la evlenecek mi? Kulucahisar Kalesi geri alınabilecek mi? Nikola kendisini hayal kırıklığına uğratan Flatyos'a hangi görevi verecek? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek mi? Bamsı Bey, Cerkutay'dan öğrendikleriyle ne yapacak? Osman Bey'in Targun Hatun kararı obada nasıl karşılanacak?