Kuruluş Osman 4. yeni bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle

Kuruluş Osman 4. yeni bölüm tek parça izle! Kuruluş Osman son bölüm full izle

12.12.2019 00:17

Yayınlanan her bölümüyle ATV ekranlarında milyonları ekran başına kilitleyen Kuruluş Osman dizisinde bu akşam heyecan doruktaydı. Yeni bölümde Osman esiri Teokles'i kaçıran Batur Alp'a oba meydanında ceza kesiyor ve bunun karşılığında kafesli çadıra hapsediliyor. Kafesli çadırda pazar baskınını ve Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrenen Osman'ın ne yapacağı merak edildi. Peki, yeni bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 4. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KURULUŞ OSMAN 4. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

"Kanımda dolaşan deli taylar üzerine and olsun ki diriliş ateşini yakacağım!"

BALA HATUN KAÇIRILIYOR

Yannis, kanlı planını hayata geçirerek göl kenarındaki pazarı basıp, Edebalı'nın kızını kaçırmayı başarmıştır. Bu iş için taşeron olarak Katalan savaşçıları kullanan Yannis, Bala Hatun'dan istediklerini öğrenebilecek midir?

OSMAN BEY, BATUR ALP'İ CEZALANDIRIYOR

Osman ise esiri Teokles'i kaçıran Batur Alp'a oba meydanında ceza kesmiştir. Bunun karşılığında kafesli çadıra hapsedilecektir.

OSMAN NE YAPACAK?

Kafesli çadırda pazar baskınını ve Bala Hatun'un kaçırıldığını öğrenen Osman ne yapacaktır?

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.