Kimse Bilmez 3. bölümde Köksal, Ali'yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılıyor

Kimse Bilmez 3. bölümde Köksal, Ali'yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılıyor

26.06.2019 00:21

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Kimse Bilmez’in yeni bölümüyle çok konuşulacak. Yeni bölümde Köksal, Ali'yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılıyor. Peki, heyecan dolu bölümde neler yaşandı? Kimse Bilmez 3. bölüm izle seçeneği takvim.com.tr'de.


KİMSE BİLMEZ SON BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, Sevda'nın evinden ayrılırken Köksal'la ilgili kafası karışmıştır. Köksal, Ali'yle yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılır ve sırrının öğrenildiği zannıyla derin bir korkuya kapılır.

SEVDA TEHLİKEDEN HABERSİZ

Sevda, Ali'yle birlikte zaman geçirmek için bahaneler üretirken yaklaşan tehlikeden habersizdir. Uygar ve Amca korkunç bir plan hazırlamaktadır. Bu plan hem Ali'nin ölmesini sağlayacak, hem de Sevda'yı Ali'den nefret ettirecektir.

PİLOT PLANIN PARÇASI OLUYOR

Olan bitenin tam olarak farkında olmasa da Pilot da bu planın parçasıdır. Ali ise başına geleceklerden habersiz Sevda'nın borcunu ödeyerek onu Uygar'dan tamamen kurtarma uğraşındadır.

SEVDA NE YAPACAK?

Sinan'ın Ali'nin mahallesinde uyuşturucu satması, planın fitilini ateşler. Ali, Uygar'ın planına engel olabilecek mi? Pilot, abisini ölüme sürükleyecek mi? Sevda, ailesiyle sınandığı bu plan karşısında ne yapacak?

kalan karakter 1000

semra semra

çok güzel

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 02.07.2019 17:18
medine medine

ya film harika gercekten ama acaba sevda aliden soğuyacak mı

Aynı Görüşte misiniz?
evet110
hayır1
cevapla 26.06.2019 17:20
ela ela

suç aliye kalmasın ya

Aynı Görüşte misiniz?
evet62
hayır3
cevapla 26.06.2019 13:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.