Şehit tümgeneralin Erdoğan'la telefon görüşmesi!

Şehit tümgeneralin Erdoğan'la telefon görüşmesi!

31.05.2017 00:00

Şırnak'ta düşen askeri helikopter içerisinde bulunan Tümgeneral Aydoğan Aydın, Ramazan'ın ilk günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonda konuşmuştu.


kalan karakter 1000

HASİBE HASİBE

EY BU TOPRAKLAR İÇİN TOPRAĞA DÜŞMÜŞ ASKER GÖKTEN ECDAT İNEREK ÖPSE O PAK ALNI DEĞER NE BÜYÜKSÜNKİ KANIN KURTARIYOR TEVHİDİ BEDRİN ASLANLARI ANCAK BU KADAR ŞANLI İDİ RUHUNUZ ŞAD , MEKANINIZ CENNET OLSUN...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.06.2017 16:07
doğan doğan

ŞEHİDİMİZ AYDOĞAN AYDIN VE ARKADAŞLARINA BU RAMAZAN GÜNÜ TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALAHIN RAHMETİ ÜZERLERİNE OLSUN AİLELERİNE BAŞ SAGLIGI DİLİYORUM ACINIZ ACIMIZDIR YÜREKLERİMİZ YANIYOR SİZİNLE.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 01.06.2017 11:10
Hasan Hasan

Bütün şehitlerimize Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 31.05.2017 23:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.