Şehit ağabeyine yapılan alçaklıkta flaş gelişme! Lütfü Türkkan ile beraber küfreden İyi Parti'li gözaltına alındı

Şehit ağabeyine yapılan alçaklıkta flaş gelişme! Lütfü Türkkan ile beraber küfreden İyi Parti'li gözaltına alındı
09.11.2021 15:55

OTOMATİK OYNAT

Gelen son dakika haberine göre İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Bingöl ziyareti sırasında tepkisini dile getiren bir şehit yakınına küfür etmiş ve sonrasında gelen tepkiler üzerine İyi Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa etmişti. Yaşanan skandal olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Lütfü Türkkan ile birlikte şehit yakınına küfür eden Hüseyin Tarık Arda’nın gözaltına alındığı ve adli işlemlere başlandığı öğrenildi. Haberin detayları...

İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Bingöl'de, tepkisini dile getiren bir şehit yakınına karşı ağır ifadeler kullanmış ve bu skandal olay kameralara yansımıştı.

Yaşanan bu olay sonrasında ise sosyal medyadan tepkiler çığ gibi büyürken İyi Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, Meral Akşener'in talebiyle İyi Parti Grup Başkanvekilliği görevinden istifa etmişti.

Hüseyin Tarık Arda

ŞEHİT YAKININA KÜFÜR ETTİ GÖZALTINA ALINDI

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Bingöl ziyaretleri sırasında, İyi Parti Grup Başkan Vekili Lütfü Türkkan ile birlikte şehit yakınına küfür eden Hüseyin Tarık Arda'nın gözaltına alındığı ve adli işlemlere başlandığı öğrenildi.

SON DAKİKA