Okyanus Medyası'nda manşet oldu

Okyanus Medyası'nda manşet oldu

22.03.2015 00:00

Darbelerden umudunu kesen paralel yapı güdümündeki okyanus medyası ve muhalefet uzun bir süredir umudunu AK Parti içinde oluşacak bir çatlağa bağlamış durumda. Bu nedenle sürekli olarak Başbakan Ahmet Davutoğlu ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de aralarında olduğu isimlerle ilgili kara propaganda yapılıyor. Bu isimlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile sıkıntı yaşadığı yönündeki iddialar sürekli gündemde tutularak çatlak oluşturulmaya çalışılıyor. Son dönemde bu algı operasyonu Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç üzerinden yapılıyor! İşte o algı operasyonunun perde arkası...


kalan karakter 1000

enar enar

Bu kadar deneyimli bir siyasetçi olan Arınç'ın Feto'culara malzeme vermemesi gerekirdi. Arada bir susmayı denese iyi olacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır2
cevapla 22.03.2015 16:29
ali can ali can

arınç kim ya ben reisi cumhur ne derse ona bakarım arınç emekli oluyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet25
hayır6
cevapla 22.03.2015 09:47
cem alp cem alp

... bunlar bos, bu laflar bos vs.. arkadaslar cumhur baskanimiz ne anlamli söylemis ama aslinda chp de de malzeme tükeniyor yavas yavas... adamlar ne yazacaaz diye urasiyorlar birakin bunlar bos islerle urassinlar biz de isimize^^

Aynı Görüşte misiniz?
evet20
hayır6
cevapla 22.03.2015 03:34
hasan hasan

ozur dıleyerek soyemelıyım kı bunun olacagı cook daha onceden gelıyorum demıs ama gecıstırılmıs ıdı fakat sonrası ıste boyle sayın Arıncın kesın tavrının olması gerekırdı ama sanırım olmadıkı uyanıklar fırsatı kacırmadı sımdı sayın Arınc tan beklentımız bu fırsatcılara oyle bır ders vermelıkı bırdaha agızlarını acamasınlar unutulmasınkı bu fırsatcılar herseyı degerlendıreceklerdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır6
cevapla 22.03.2015 02:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.