İşte Türkiye'nin ABD'ye sunduğu Gülen'in iade dosyası

İşte Türkiye'nin ABD'ye sunduğu Gülen'in iade dosyası

11.05.2017 00:00

Türkiye'nin FETÖ elebaşı Gülen'in iadesine ilişkin ABD'ye sunduğu çok özel belgeleri A Haber yayınladı.... İşte terörist başı Feto'nun iadesine ilişkin ayrıntılar...


kalan karakter 1000

Tayfun Tayfun

ABD ri bunlarin hepsini biliyor cunku FETO ABD rinin usagidir tipki ABD rinin ISRAIL'in usagi oldugu gibi.. Bunun icin ABD FETOYU geri vermez..Bu iki yuzlu guvenilmez ABD ri Turkiyeyi parcalamak icin herseyi yapacaktir...CHP side ABD rinin usagi olmuztur HDP ve PKK gibi

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.05.2017 15:04
Türkiyem Türkiyem

Stratejik ortak ve müttefiğimiz olduğunu her fırsatta beyan eden Amerika derhal gereğini yapmalıdır. Artık iadesi ivedilikle yerine getirilmelidir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 12.05.2017 11:59
adnan adnan

KAHROLSUN abd.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.05.2017 07:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.