Fatih Portakal 'Reis' kelimesinden rahatsız

Fatih Portakal 'Reis' kelimesinden rahatsız

20.03.2017 00:00

PKK'lı teröristlere yaptığı güzellemelerle bilinen ve son olarak Hollanda'nın Türk bakanlara yönelik faşist uygulamalarında Türkiye'yi suçlayan Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal 'Reis' kelimesinden rahatsız oldu. Utanmadan akıl vermeye kalkışan Portakal, "Reis kelimesi kişilerin üzerinde diktatörlük gibi, padişahlık gibi bir algı yaratıyor" dedi.


PKK'lı teröristlere yaptığı güzellemelerle bilinen ve son olarak Hollanda'nın Türk bakanlara yönelik faşist uygulamalarında Türkiye'yi suçlayan Fox Ana Haber sunucusu Fatih Portakal 'Reis' kelimesinden rahatsız oldu. Utanmadan akıl vermeye kalkışan Portakal, "Reis kelimesi kişilerin üzerinde diktatörlük gibi, padişahlık gibi bir algı yaratıyor" dedi.

kalan karakter 1000

GERGEDAN GERGEDAN

REİSLERİN REİSİNE MUHALİF OLAN SENİN GİBİ HAİNLERE UZUN ÖMÜRLÜ OLMANIZ İÇİN DUA EDİYORUM. NE KADAR YAŞARSANIZ O KADAR KABUSLAR GÖRÜR, ERTESİ GÜN DE BÖYLE SAÇMALAR SAYIKLARSINIZ SEN KONUŞURKEN ARKANDAN DUMANLAR ÇIKTIĞINI GÖRÜYORUM. BİRİ ÇAKMAK ÇAKSA HAVAYA UÇARSIN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ SİZ ÜZÜNTÜDEN ÇILDIRDIKÇA BİZ DE ZEVKTEN ÇILDIRIYORUZ. BETER OLUN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 21.03.2017 18:36
recep recep

sana vaşington portakalı diyoruz reisimizede reis diyoruz sende alışacaksın başka yolu yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır3
cevapla 21.03.2017 18:03
milletin  kendisi milletin kendisi

oğlum ona REİS,,, sizede BEİS ,,diyoruz ,,herkes layık olduğu lakabı alıyor ,,HALK,,tan

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır3
cevapla 21.03.2017 16:00
TR TR

'' REİS '' ve '' ADAM '' kelimeleri bir insana bu kadar mı yakışır...

Aynı Görüşte misiniz?
evet15
hayır3
cevapla 21.03.2017 15:14
SEZGİN SEZGİN

Bizim Sözümüz Dosta Tatlı Düşmana Kurşundur!! REİS VAR YEİS YOK''

Aynı Görüşte misiniz?
evet11
hayır3
cevapla 21.03.2017 15:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.