Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 30.11.2020 12:42
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 30.11.2020 13:18
ABONE OL

Maria ile Mustafa'da bir düşman daha: Görkem! Yakışıklı oyuncu nda...

Kolombiya'dan Türkiye'ye gelen Maria ile Ürgüp'ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa'nın aşk hikayesini konu alan dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Maria ile Mustafa 14. yeni bölüm fragmanında Mustafa'ya zorlu bir düşman geliyor. Yakışıklı oyuncu , Maria ile Mustafa yeni bölüm fragmanında Görkem karakteri ile şimdiden merak uyandırdı.

Maria ile Mustafa'da bir düşman daha: Görkem!

Maria ile Mustafa dizisi eşsiz güzelliğiyle büyüleyen Nevşehir ilinde Ürgüp, Göreme ve Kapadokya'da çekiliyor. Romantik dram türündeki Maria ile Mustafa dizisinin başrollerini Hilmicem İntepe ve Jessica May paylaşıyor.

Atv'nin pazar akşamlarının vazgeçilmez dizisi Maria ileMustafa oyuncu kadrosuna Görkem karakteri ile dahil olan yeni isim, yakışıklı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu...

Atv ekranlarının sevilen dizisi Maria ile Mustafa'ya Ceyhun Mengiroğlu dahil oldu. Görkem karakteriyle diziye 14. bölümde katılan başarılı oyuncunun, yeni bölüm tanıtımlarında görülmesi sosyal medyada merak uyandırdı.

Kapadokya'da olduğu için mutlu olduğunu söyleyen Mengiroğlu; "Maria ile Mustafa severek takip ettiğim bir diziydi. Bu diziye böyle güzel bir karakter ile katıldığım için heyecanlıyım. Görkem karakteri, Candemirler'e zor zamanlar yaşatacak gibi duruyor" dedi.

CEYHUN MENGİROĞLU KAÇ YAŞINDA, KİMDİR?

1986 doğumlu model ve oyuncu Cengiz Mengiroğlu 2011 senesinde Türkiye'de podyuma çıkmış ve Türkiye dışındada bir çok defile ve katalog çekimlerinde yer almıştır. New York'ta bir ajansa bağlı olarak çalışan Ceyhun Mengiroğlu Üniversiteyi Turizm Otelcilik üzerine okumuş ve kısa bir süre otel işletmeciliği yapmıştır.

Ceyhun Mengiroğlu doğma büyüme İstanbul Şişli'lidir. Aslen ise baba tarafından Kastamonu'ludur. Adı Mutluluk dizisi Ceyhun Mengiroğlu'nun ilk oyunculuk deneyimini gerçekleştirdiği dizidir.

Son dönemde ismi Hazal Filiz Küçükköse ile anılan Cengiz Mengiroğlu'nun eski sevgilisi ise Dilara Aksüyek'tir.

MARİA İLE MUSTAFA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mustafa, Maria'nın kendisine öfkelenip bebeği aldırdığını ve memleketine döneceğini öğrenir. Bu durumdayken Maria'yı affedebilecek midir? Nadire, Nihat'ın kendisinden uzaklaşma sebebinin hastalık olduğunu öğrenir. Nihat'ın verdiği tepki ise Nadire'nin yıkımına sebep olur.

Nisan, Rüzgar'la evlenip Yalçınoğlu Konağı'na yerleşmişken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacaktır. Bu evlilik için ailesini bile karşısına alan Nisan bu evde yaşadığı şeylere dayanabilecek midir?

Boşanmayı kabul etmek zorunda kalan Gonca, Maria'ya iyice bilenmiştir. Onun ortadan kalkmasını istemektedir. Gonca'nın Galip'le yaptığı tehlikeli plan nelere mal olacaktır?

Mustafa'ya iyice düşman belleyen Galip ise bu kez çok daha büyük oynayacaktır. Maria ile Mustafa'nın en mutlu gününü cehenneme çeviren bu plan, herkes için büyük bir travmaya sebep olur.