Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Televizyon
 • 29.10.2020 18:37
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 29.10.2020 19:10
ABONE OL

Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde 40 yıllık sevda ebediyete mi gidiyor? Hünkar Yaman'ın hayata tutunma mücadelesi...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova 40 yıllık iki aşığın tam 'kavuştum' derken yaşadığı büyük sınav ile izleyiciyi ekran başına kilitleyecek. Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde, evlat sınavlarında biri bitmeden biri başlayan Hünkar ve Fekeli bir kez daha buluşarak artık kendileri için yaşamaları gerektiği düşüncesi ile evlilik kararı alma aşamasında. Ancak bu sırada yaşanan olaylar, diziseverlere soluksuz anlar yaşatacak. Hünkar Yaman hayata tutunabilecek mi? İşte Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı...

Çukurova yeni bölümde 40 yıllık sevda ebediyete mi gidiyor?

Oyuncu kadrosunda; Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Hilal Altınbilek (Züleyha), Kerem Alışık (Fekeli), Esra Dermancıoğlu (Behice), Bülent Polat (Gaffur), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Serpil Tamur (Haminne), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Turgay Aydın (Sabahattin), Selin Yeninci (Saniye), Selin Genç (Gülten), Mehmet Polat (Hatip Ağa), Alayça Öztürk (Savcı Jülide), Aras Şenol (Çetin), Polen Emre (Fadik), Şirin Öten (Naciye), Furkan Palalı (Fikret Fekeli) ve Nazan Kesal (Sevda) gibi güçlü isimler bulunan Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde babalık savaşı ve 40 yıllık sevda konuları yer alıyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Demir'in gazetecileri çağırıp oğlu Adnan'ın babasının Yılmaz olduğunu açıklaması, Çukurova'ya bomba gibi düşer! Herkes bu olayı konuşurken, Yılmaz, Adnan'ı alıp konaktan ayrılır. Onu sadece Saniye görür ama o da görmezden gelmeyi tercih edecektir.

Gazeteciler bahçeden ayrılırken Adnan'ın kayıp olduğu fark edilince, Züleyha bir kez daha yıkılır! Herkes Yılmaz'dan şüphelenir. Demir, Gülten'in ona yardım ettiğine inanır.

Saniye hiç sesini çıkaramazken, Züleyha, Yılmaz tarafından da evladı ile sınandığı için bir kez daha yıkılır! Artık gözünde Demir ile Yılmaz'ın bir farkı kalmamıştır.

   FEKELİ TUZAKTAN KURTULDU AMA FİKRET NEYİN PEŞİNDE?

   Fekeli'yle düştükleri tuzaktan amcasının hayatını kurtararak çıkan Fikret, onu Adana'ya yollayıp adamların peşinden gider. Ancak bir türlü geri dönmeyince Fekeli, jandarmaya haber verir. Fekeli yeğeninin hayatından endişe ederken, Behice'nin ise komplo teorileri için eline fırsat geçmiş olacaktır.

   DEMİR HESAP SORMAK İÇİN FEKELİ KONAĞINDA!

   Fekeli konağında gündem, Fikret'in kaybolması ve Fekeli ile düştükleri pusudur. Ancak Yılmaz da ortada yoktur. Behice, Fikret'in hikayesinin peşindedir ama Müjgan'ı asıl ilgilendiren başka bir şey vardır.

   Demir, Yılmaz'ın oğlunu kaçırdığı haberi ile Fekeli konağına elinde silah ile gelir! Fekeli de bu durumda, ne diyeceğini bilemez hale gelir.

   HÜNKAR NEYİN PEŞİNDE? ELİNDEKİ DOSYADA NE VAR?

   Hünkar'ın gizli bir görev verdiği, kimsenin tanımadığı adamlarından biri gelir. Hünkar onunla buluşup, beklediği belgeleri alarak konağa döner. Çukurova'da yine ortalığı ayağa kaldırabilecek gerçekler vardır ve bunlar sadece Hünkar'ın elindeki dosyadadır!

     DEMİR, HÜNKAR İLE BARIŞINCA SEVDA'YA NE OLACAK?

     Demir, tüm basının önünde oğlunun babasının Yılmaz olduğunu açıklayarak, kendisini Züleyha ve oğluna kol kanat germiş, aşık bir adam olarak anlatıp adeta temize çeker. Tüm Çukurova'nın gündeminde artık bu konu vardır, Sevda ve Hünkar savaşı unutulmuştur. Demir, annesi ile barışınca, Sevda'nın yanına da gitmez. Gidemediği için de öyle bir şey yapar ki, davranışı, Sevda'nın gözünde kendisine Hünkar'ın yaptıklarından farksız kalacaktır.

     AŞK YENİDEN DERKEN...

     Evlat sınavlarında biri bitmeden biri başlayan Hünkar ve Fekeli bir kez daha buluşur. Geçen zaman içinde Fekeli, Hünkar'ın pişmanlıklarını görmüştür. İki eski aşık, halen birbirlerinde teselli bulmaktadır. Fekeli, Hünkar'a artık kendileri için yaşamaları gerektiğini söyler ve yeniden evlenme teklif eder!