Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 20.10.2020 12:20
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 20.10.2020 12:59
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde Alpaslan'ın pervasız davranışları sonu mu oluyor? 168. bölüm fragmanı...

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. yeni bölüm ile yine izleyicisine nefes kesen anlar yaşatacak. Yeraltı dünyasının korkusuz ismi Hızır Çakırbeyli ve ailesi, yeni bölümde yeni düşmanları ile mücadelesine devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da eşini kaybeden Alpaslan'ın pervasız davranışları sonu mu oluyor? Bir yanda Hızır ve düşmanları diğer yanda ise İlyas ve Alpaslan'ın başına buyruk hareketleri... Çakırbeyli ailesini dönülmez bir hataya mı sürüklüyor? yeni bölümde neler olacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı ve ipuçları...

Pervasız davranışları sonu mu oluyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile izleyicisini yine Atv ekranlarına kilitleyecek. 168. yeni bölüm fragmanında, İlyas'ın başına buyruk hareketleri karşısında çılgına dönen Hızır, dönülmeyen bir yola mı giriliyor? Bahar'ın infazını talep eden İlyas, abi Hızır Çakırbeyli'yi karşısına alırken, Alpaslan'ın pervasız tavırları, canına mı neden olacak?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu hafta heyecan dolu bölümüyle izleyicilerini ekran başına kilitledi. Kurulan hain planın farkında olmadan ölüme yürüyen Hızır Çakırbeyli'nin yardımına, yine başına olmadık işler açan yeğeni Alparslan koştu. Alparslan'ın masada oylama yapılmadan başıboş yaptığı eylemler, dünürleri olan Façalı ailesiyle de aralarını açtı. Reisliğini ilan eden İlyas Çakırbeyli ise abisine yapılan saldırının intikamını almak için harekete geçti.

EDHO SON BÖLÜM İZLE ATV - TIKLA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde Haşmet Façalı'nın şüpheli tavırları eşi Emine'nin durumun peşine düşmesine neden oldu. Haşmet Façalı'yı takip eden Emine, kocasının yanında genç bir kız görünce aldatıldığı düşüncesine iyice kaptırdı ve ikilinin yanına giderek Haşmet'e tokat attı. EDHO son bölümde yaşanan bu gelişme sonrasında, diziye yeni dahil olan genç oyuncu Gizem Arıkan'ın kim olduğu merak konusu oldu.

EDHO hayranları, sosyal medyada Gizem Arıkan'ın, Haşmet Façalı'nın kızı rolünde olduğu yönünde yorumlarda bulunuyor. Gerçek önümüzdeki bölümde ortaya çıkacak. Peki, Gizem Arıkan kimdir ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümde neler olacak? İşte detaylar...

GİZEM ARIKAN KİMDİR?

1994 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Çeşitli tiyatrolarda rol alan güzel oyuncu, ilk oyunculuk kariyerine 'Aşkın 5 Hali' adlı film ile başladı. 'Organik Aşk' adlı filmle ününü pekiştiren genç oyuncu yönetmenlerin dikkatini çekmeyi başardı. Kahraman Deniz'in 'Böyle Sever' isimli şarkısında rol alan Arıkan seslendirme çalışmalarında da bulundu. Artık EDHO kadrosunda göreceğimiz güzel oyuncu, son olarak Kanal D'nin 'Yaralı Kuşlar' dizisinde rol alıyordu.

EDHO YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm Atv ekranlarında 20 Ekim Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Oktay Kaynarca, Sanem Çelik, Ali Sürmeli, Ozan Akbaba gibi başarılı oyuncu kadrosu ile 6 yıldır nefes kesen anlara sahne olan EDHO, 168. bölüm fragmanında neler oluyor?

Çakırbeyli ailesinde sular durulmaz. Alpaslan'ın başına buyruk verdiği kararlar yetmezmiş gibi Hızır Reis bu kez de kardeşi İlyas yüzünden zor durumda kalmıştır. Ölümden dönen Hızır Reis, sorumlusu Bahar Sincanlı'yı affetmiştir. Buna rağmen Bahar Sincanlı'nın infaz emrini veren İlyas Çakırbeyli, abisini zor bir karar vermek zorunda bırakır. Bahar Sincanlı'nin kalemini eşi Ömür Çakırbeyli'ye rağmen kırmakla yetinmeyen İlyas, abisinden habersiz verdiği kararlara bir yenisi ekler. Korkmazlarla süren savaşta herkesin sevdiği Şahin Ağa arada kalır. İlyas, Yaman'a ise büyük bir ders verir.

Masadan kovulmasına rağmen intikam ateşi sönmeyen Alpaslan'ın, pervasız davranışları devam eder. Herkesten habersiz Yaman Korkmaz'ın gizli mekanına baskın yapan Alpaslan'ın bu kez başı büyük bir belaya girer ve rehin düşer. Yardımına ise canından çok sevdiği amcası koşar. Hemen her fırsatta hırsızların başı olduğunu iddia eden Yaman Korkmaz'ın ise arkasındaki gücün babası olduğu ortaya çıkar.