Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 05.12.2019 10:09
  • Son Güncelleme: 05.12.2019 17:51

Atv ile Tatlı Sert son bölüm izle 5 Aralık! Müge Anlı'ya çıkıp annelerini ihbar ettiler!

'da herkesi şaşırtan olay! 5 Aralık programına katılan Derya Şahin, çarpıcı bir iddiada bulundu. Şahin, 14 Ağustos'ta Tokat Erbaa'da yaşamını yitiren üvey babası Hakkı Çetin'in ölümüyle ilgili annesini suçluyor. Şahin, üvey babasını öz annesinin öldürdüğünü iddia etti. Müge Anlı'nın bugünkü programında neler yaşanıyor merak ediyorsanız, 5 Aralık ü izleyebilir, detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz!

5 Aralık Perşembe günü canlı yayınına katılan iki kardeşin sözleri hem stüdyodakileri hem de ekranları başındaki izleyicileri şoke etti! Hafta içi her gün Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Müge Anlı, iddialar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Müge Anlı canlı yayınına çıkan Derya Şahin, Ağustos ayında yaşamını yitiren üvey babası Hakkı Çetin'i öz annesinin öldürdüğünü ileri sürdü. İşte 5 Aralık Müge Anlı canlı yayınında son dakika gelişmesi! programına gelen Derya Şahin, çarpıcı bir iddiada bulundu. Şahin, 14 Ağustos'ta Tokat Erbaa'da yaşamını yitiren üvey babası Hakkı Çetin'in ölümüyle ilgili annesini suçluyor. Şahin, üvey babasını öz annesinin öldürdüğünü iddia etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Derya Şahin'in ismini vermek istemeyen kardeşi de katıldı.

İsmini vermeyen kardeş, öz babasının annesi Saliha Çetin'in üvey babası Hakkı Çetin ile ilişkisini öğrendiği için öz babasının annesini bıraktığını öne sürdü. İsmini vermeyen kardeş sözlerinin devamında bu olayla ilgili fotoğraf olduğunu ve annesinin yakalandığını iddia etti.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.