Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 11.09.2019 10:21
  • Son Güncelleme: 11.09.2019 12:55

canlı yayınında esrarengiz olay! Ömer Doğan'a ne oldu?

canlı yayınında 5 yıl önce 2 yeğeninin kaybolduğu ve daha sonra ölü olarak bulunduğu bölgede kaybolan Ömer Doğan'ın başına gelenler araştırılıyor. Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin sevdiği program 'te birbirinden ilginç faili meçhul kayıp ve cinayetler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. 30 Temmuz'da adliye çıkışı esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 44 yaşındaki zabıt katibi Ömer Doğan'ın ailesi, şüphelerin odağındaki Hakan Doğan hakkında neler söyleyecek? Hepsi ve daha fazlası 11 Eylül Müge Anlı son bölümde!

Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan Türkiye'nin sevdiği program ile Tatlı Sert'te esrarengiz kaybolma hikayesi! 30 Temmuz'da adliye çıkışı ortadan kaybolan 44 yaşındaki zabıt katibi Ömer Doğan'a ne oldu? Ömer Doğan ile 5 yıl önce öldürülen iki yeğeni arasında bir bağlantı var mı? Müge Anlı'nın bugünkü programında neler yaşandı merak ediyorsanız, 11 Eylül Atv Müge Anlı son bölümü izleyebilirsiniz!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.