Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 24.04.2019 10:09
  • Son Güncelleme: 24.04.2019 18:07

'da bitmeyen mehir tartışması! Konya'daki cinayetle ilgili son dakika gelişmeleri!

canlı yayınında Konya'daki cinayetle ilgili son dakika gelişmeleri yaşandı! Necla ve Metin Büyükşen çiftini, kızları Büşra'nın önünde öldüren kimdi? Aile katilleri gizliyor mu? Bitmeyen mehir tartışmasında hangi gerçekler ortaya çıktı? Cinayetle ilgili swap raporunda neler vardı? Hepsi ve daha fazlası 24 Nisan son bölümde!

Atv ekranlarında hafta içi her gün izleyicisiyle buluşan ile Tatlı Sert'te bugün son dakika gelişmeleri peş peşe geldi! Konya'daki evlerinde öldürülen Metin ve Necla Büyükşen çiftiyle ilgili Müge Anlı canlı yayınında neler yaşandı? Aile katilleri gizliyor mu? Müge Anlı'da bugün neler yaşandı merak ediyorsanız, 24 Nisan Müge Anlı canlı son bölümü izleyebilirsiniz!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.