Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 22.04.2019 10:10
  • Son Güncelleme: 22.04.2019 17:15

canlı yayınında Konya'daki cinayetle ilgili yaşanan şok gelişmeler! 22 Nisan

son bölümde bugün, Konya'da işlenen Büyükşen ailesi cinayetiyle ilgili neler yaşandı? Hafta içi her gün Atv ekranlarında yayınlanan programında, Metin ve Necla Büyükşen'in katilleri hakkında bomba iddialar! Canlı yayından sonra Mehmet Ali hakkında neler yaşandı? Hepsi ve daha fazlası 22 Nisan Müge Anlı son bölümde!

canlı yayınında Konya'daki cinayetle ilgili şok eden iddialar ortaya atıldı. Cinayet gecesi Mehmet Ali neden sanayiye farklı yoldan gitmeyi tercih etti? Müge Anlı canlı yayınından sonra neler yaşandı? Büşra Büyükşen, anne ve babasının ölümüyle ilgili neler anlattı? Müge Anlı'da bugün neler oldu merak ediyorsanız, tüm gelişmeleri 22 Nisan Müge Anlı son bölümde!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.