Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Televizyon
  • 25.03.2019 13:56
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.03.2019 14:09
ABONE OL

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölüm fragmanı: "Şu Fedailer... Senin bunlarla ne alakan var? son bölüm izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölümde masa savaşı iyice kızışıyor. Atv'nin efsane dizisi 'da Çakırbeyliler, Ünal Kaplan'ın kendilerine ihanet ettiklerini anlayarak karşı atağa geçecekler. Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölüm fragmanından ipuçları...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölüm fragmanında İlyas, Alparslan'ın Fedailer ile arasında nasıl bir bağ olduğunu öğrenmeye çalışırken, Zeki kendisine yeni bir kurban seçer. Ünal Kaplan'ın kendisine ihanet ettiğini öğrenen Çakırbeyliler karşı atağa geçecektir. Yaptığı son hamleyle liderliği kaybedeğinin farkında olan Ünal Kaplan, çok iyi bir plan yapmak zorundadır. EDHO'da kıran kırana mücadele devam ederken, bu savaşın galibi hangi taraf olacak? İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. yeni bölüm fragmanından ipuçları...

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 130. YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE - TIKLA

EDHO 130. YENİ BÖLÜM FRAGMANINDAN İPUÇLARI

Fuat'ın peşine düşen Çakırbeyliler, paralarının teslim edildiği kişinin Zeki olduğunu gördüklerinde Ünal Kaplan'ın ihanetine uğradıklarını anlarlar. Liderlerinin yaptığı bu hamleye kayıtsız kalamayacak olan masa üyeleri, bir bedel ödetilmesi konusunda hemfikir olacaklardır. Hızır'ın planı ise Fuat'ı konuşturarak ihaneti belgelemek ve sonucunda masanın liderini değiştirmektir. Yaptıklarının karşılığında masasını kaybedeceğini tahmin eden Ünal Kaplan da çok iyi bir planla karşılık vermesi gerektiğini bilmektedir.

Çakırbeylilerin elinden kurtulmayı başaran Zeki, kendine yeni ortaklar ararken Façalılardan Ferman'ı tuzağına düşürür. Babası Haşmet'le arası açılan Ferman, Zeki'nin yeni kurbanı olduğunun farkına varamayacak kadar tecrübesiz olduğundan işlerin sarpa sarmasına yol açacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 129. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Çakırbeylileri sırayla tuzağa düşürmeye çalışan Zeki'nin kendine kurban olarak seçtiği son kişi Hızır olmuştur. Düşmanlarını avlayarak aç kuşlara yem eden Zeki'nin adresine ulaşmak için tüm aile seferber olur. Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir. Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir.

EDHO 129. SON BÖLÜM FULL İZLE - TIKLA