Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm fragmanı yayınlandı! Alparslan'ın fedai olduğu ortaya mı çıkıyor?

24.03.2019 22:48

ATV ekranlarında reytingleri altüst eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciler şimdi yeni bölümde neler olacağını merak ediyordu. İşte yeni bölüme dair detaylar...


Hızır'ın Çakırbeylilere "Ünal bize ihanet etti" demesinin ardından izleyiciler yeni bölümde neler olacağını merak ediyordu. Heyecanın dorukta olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 130. bölüm fragmanı yayınlandı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ömür'ü kaçırarak Façalıların da damarına basan bu düşmanı yok etmek isteyenlerin sayısı her geçen gün artmaktadır.

"SALDIRININ BEDELİNİ, TÜM ÇAKIRBEYLİ AİLESİ ÖDEYECEK!"

Diğer yandan Hızır'ın bombalı eyleminden sağ kurtulmayı başaran Mesut da herkes için bir tehdit oluşturmaya devam eder. Bu tehlikeli ve büyük güçten kurtulmak adına İlyas ve dostları Akif'i tuzağa düşürmek için harekete geçerler. Aynı amaç uğruna Ünal Kaplan da kendi yöntemleriyle devreye girecektir.

ÜNAL'IN YENİ ANLAŞMASI ÇAKIRBEYLİLERİ RAHATSIZ EDİYOR

Mesut'la uzlaşılmadığı sürece masasının hem güç hem de kan kaybetmeye devam edeceğinin farkında olan Ünal Kaplan'ın yapacağı anlaşma ise Çakırbeylileri memnun etmeyecektir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.