Bugünkü
Takvim
  • Teknoloji
  • 20.08.2019 08:48
  • Son Güncelleme: 28.08.2019 11:19

'ta milyonları etkileyen açık!

'ın gizli tehlikesinin İsrailli NSO Grubu tarafından keşfedildiği belirlendiği tespit edildi. WhatsApp üzerinden yapılan saldırı hedeflenen telefon numaralarına yönelik olarak, WhatsApp sesli arama kullanılarak, telefona yüklenmesine neden olan ciddi bir güvenlik açığı olduğunu ortaya çıkardı.

Whatsapp'ta sesli arama yaptığınızda büyük şok!

Whatsapp'a gelen yeni özellikler oldukça fazla konuşuluyor. Whatsapp ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Bu anlamda son gelen haber milyonları etkileyecek düzeyde. Siber tehdit durum raporuna göre eski sürüm WhatsApp'tan meydana getirilen sesli aramalarla casus yazılım yüklenip, kişisel bilgiler ele geçiriliyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.