Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 21.03.2020 Gazete
ABONE OL

'dan bomba açıklamalar: Fener’in her i fiyasko

Efsane hoca , “’ye akıl vermek haddimize değil ancak bu iş bu kadar zor değil. Bakıyorum, her fiyaskoyla bitiyor” dedi.

Fener’in her transferi fiyasko
Akhisar'ı çalıştıran efsane teknik adam Yılmaz Vural, Radyospor'da Özgür Sancar'a bomba açıklamalar yaptı. Vural, "F.Bahçe'ye aklı vermek haddimize değil ancak bu iş bu kadar zor değil. Doğru yapmanın kuralları var. Her transfer fiyaskoyla bitiyor" diye konuştu.

ATLAMAK ZORUNDA KALIYOR
Vural, "Transfer işin yüzde 50'si. Bunları yaparken sıkıntılar oluyor. Ali Koç tribünden aşağıya atlamak zorunda kalıyor. O gün ne yaşandı bilmiyorum. Spor Yöneticiliği bölümleri neden var" dedi.F.BAHÇE TARAFTARI 'GEL' DİYOR
YIlmaz hoca, "F.Bahçe'ye top oynatırım. Taraftarların duygularını anlarım. Bu herkesin yapacağı bir iş değil. Bize kim talipse gelir. Fenerbahçe taraftarı gel diyor" diye konuştu.

94'TEN BERİ NUMARAM AYNI
Vural, "Telefon numaram 94'ten beri aynı. Daha bir gün küfür telefonu almadım. Gittiğim her yerde insanlar ilgi gösteriyor. Bunları söylerken kimse beni alsın istemiyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.