Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.02.2020 Gazete
ABONE OL

'yaş' tahtaya bastı! Genç hedefi lafta kaldı...

"Artık yüksek maliyetli yaşlı oyuncuları alma dönemi bitmiştir. Futbolumuz son kontratını yapmaya gelmiş oyuncularla dolu." diyen Başkanı , 30 yaş üstü 5 futbolcu etti.

Koç 'yaş' tahtaya bastı
Kötü sonuçlar sonrası hedef tahtasına oturtulan Başkan Ali Koç birçok konuda olduğu gibi takımı gençleştirme kısmında da verdiği sözleri tutamadı. Göreve ilk geldiğinde "Artık yüksek maliyetli yaşlı oyuncuları alma dönemi bitmiştir" diyen Koç bu sezon başında 30 yaş üstü 5 futbolcu etti.

1.5 yıl önce 'nin 25.9 olan yaş ortalaması bu sezon 27.6'ya çıktı. İlk 11'in yaş ortalaması ise 28.3'e yükseldi.ALİ KOÇ BÖYLE DEMİŞTİ:
Artık yüksek maliyetli yaşlı oyuncuları alma dönemi bitmiştir. Futbolumuz son kontratını yapmaya gelmiş oyuncularla dolu.Emre - 38 yaşındaAdil Rami - 33 yaşındaL.Gustavo - 32 yaşındaMevlüt - 32 yaşındaMax Kruse 31 yaşındaZanka 29 yaşında


Rodrigues 28 yaşında

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.