Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.02.2020 Gazete
ABONE OL

yenilgisi bardağı taşırdı! 'ın bileti kesildi...

20 yıl sonra ’de ’a kaybetti. Kanarya ezeli rakibinin 7 puan gerisine düştü. F.Bahçe yönetimi faturayı ’a çıkardı. Derbinin ardından Başkan , Ersun Yanal'a ayrılık kararını bildirdi... Yanal'ın ise tazminatını almadan ayrılmak istemediği öğrenildi.

Ve Yanal yolcu

Fenerbahçe'de yenilgisi sonrası taşlar yerinden oynadı... 'de 20 yıl sonra Galatasaray'a mağlup olan ve ezeli rakibinin 7 puan gerisine düşen 'de kötü gidişin faturası teknik direktör 'a kesildi. Yönetim, Yanal'la yolları ayırma kararı aldı.


ERSUN YANAL TAZMİNAT İSTİYOR
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç dünkü derbi sonrası ayrılık için Ersun Yanal'la bir araya geldi. Sezon sonuna kadar sözleşmesi olan Yanal'ın kalan ücretini istediği ve pazarlıkların sürdüğü öğrenildi.KAZAK: AÇIKLAMA YAPILACAK
Ersun Yanal'ın takımdaki durumu ile ilgili konuşan yardımcısı Volkan Kazak ise, "Ersun hoca gerekli açıklamayı birkaç gün içinde yapacak" dedi. Yanal'ın gidişi artık an meselesi.LİSTEDEKİ İLK İSİM NİKO KOVAC
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Ersun Yanal'dan sonra kimi getireceği merak konusu olurken listedeki ilk ismin B.Münih'ten ayrılan Niko Kovac olduğu gelen bilgiler arasında.

kalan karakter 1000

mertçe  mert mertçe mert

ersun yanallı fb nin ,zaten dağılacağını biliyordum ,o gelince bir gs olarak sevimiştim , doğruya doğru ,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.02.2020 08:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.