Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.02.2019 19:05
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 13.02.2019 10:21
ABONE OL

Son dakika: Başkanı 'e istifasını verdi

Son dakika haberine göre Başkanı , Başkanı 'e istifasını verdi.

Süper Lig'de üst üste yaşanan hakem hatalarının ardından; Başkanı , Başkanı 'e istifasını verdi.

Öte yandan Fenerbahçe Başkanvekili Semih Özsoy, bugün yaptığı açıklamada "'nin gitmesi bizi kesmez, bizim MHK'le işimiz yoktur. Gördüğümüz kadarıyla Yusuf Namoğlu gidici, bize mal etmesinler. Bizim onlarla işimiz yok, bizim işimiz TFF ile. Düdük astıranların o günden sonra aleyhine düdük çalınmadı" ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ise, "Trabzonspor maçı hakemle konuşuluyor, bu bizi çok üzüyor. VAR kayıtları yayınlansın. Bizim aleyhimizdeyse biz gereken söylemi yaparız. Hiç de rahatsız olmayız. Bazı hakemlerin ısrarla aynı hataları yaptığı belirterek hakemliği bırakmalarını istedik. TFF'nin de bütün kurumlarıyla istifa etmesini istedik. Her açıklamamız da bana yol, su, elektrik olarak döndü. MHK'nin başına isterse en fanatik rakip taraftar başkanı olsun. Bizim maçımızı fanatik bir hakem gelsin yönetsin, beis duymayız. Kurulun başkanı kim olmuş, bizi hiç ilgilendirmiyor" ifadelerini kullanmıştı.

GALATASARAY-TRABZONSPOR MAÇI SON DAMLA OLDU

Son olarak Kayserispor-Fenerbahçe maçının hakemi Alper Ulusoy ve Galatasaray-Trabzonspor maçının hakemi Ümit Öztürk'ün performansı sonrası iki ekibin taraftarları ve yöneticileri MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nu eleştiri yağmuruna tutmuştu.