Bugünkü
Takvim
  • Sağlık
  • 10.12.2019 11:46
  • Son Güncelleme: 10.12.2019 11:46

? Hangi bölüme hangi doktor bakıyor?

Günümüzün yoğun iş ve yaşam temposunda baş ağrısı birçok insanı rahatsız ediyor. Kronikleşen baş ağrıları için mutlaka doktor muayenesi olunması gerekir. Normal baş ağrılarını ise ilaçsız da geçirmek mümkün. Peki, ? ? İşte na iyi gelen pratik ve doğal yöntemler...

Baş ağrısı için hangi bölüme gidilir?

Baş ağrısı için hastanede hangi bölüme gidilmesi gerekiyor? Baş ağrısı genellikle stres, yüksek tansiyon, düşük tansiyon, migren, görme bozuklukları, yetersiz beslenme, bazı enfeksiyonlar, kafa travmaları gibi nedenlerle oluşmaktadır. Günlük yaşantıyı olumsuz etkileyen baş ağrısı, kimi zaman çok şiddetli kimi zaman ise daha hafif olabiliyor. Peki, baş ağrısı için hangi bölüme gidilir? Baş ağrısı nasıl geçer? İşte merak edilenler...

BAŞ AĞRISI İÇİN HANGİ BÖLÜME GİDİLİR?

Baş ağrısı için Nöroloji bölümüne gidilmesi gerekiyor. Nöroloji genel olarak beyin, beyin sapı, omurilik ve çevresel sinir sistemiyle kasların hastalıklarını inceleyen, teşhis ve cerrahi dışındaki tedavi uygulamalarını içeren tıp bilimi dalıdır.

BAŞ AĞRISI İÇİN NELER YAPILIR? DETAYLAR BİR SONRAKİ SAYFADA...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.