Bugünkü
Takvim

başvuru iş ilanları - ...

üzerinden duyurular yayımlandı. Yayımlanan 4 duyuruda ve adaylar arasından ve yapılacağına yer verildi. şartı olmadan yapılan personel alımında başvuru detayları haberimizde. Türkiye'de iş arayan herkesin ilk olarak yapması gerekenlerin başında İŞKUR kayıt yaptırmak geliyor. İŞKUR'a kayıt yaptırarak, kurumun iş olanağı açısından sunduğu tüm fırsatlardan yararlanabilme imkanına sahip olunabiliyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister online olarak, ister de bulunulan şehirde bulunan İŞKUR şubelerine bireysel başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

  • Memurlar
  • 27.02.2020 11:36
  •  - 
  • Son Güncelleme: 27.02.2020 11:36
ABONE OL
Belediyelere sayaç okuma personeli ve bekçi alımı yapılacak

İŞKUR üzerinden belediyelere personel alımları tüm hızı ile devam ediyor. Bu bağlamda İŞKUR internet adresi üzerinden yeni ilanlar yayımlandı. Sayaç okuma personeli ve zabıta müdürlüğüne yapılan bekçi alımında başvuru şartları İŞKUR tarafından açıklandı. Detaylar haberimizde yer alıyor. Ayrıca yılbaşından bu yana 153 bini aşkın kişiyi işe yerleştiren İŞKUR, acilen 54 bin 689 işçi arıyor. Özel sektör en çok beden işçisi, makineci, temizlik görevlisi arıyor. İŞKUR kayıt işlemleri çok basit şekilde 2 alternatifli olarak gerçekleştirilebilmektedir. İŞKUR kaydını ister online olarak, ister de bulunulan şehirde bulunan İŞKUR şubelerine bireysel başvuruda bulunarak gerçekleştirebilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.