Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 14.01.2020 09:21
  • Son Güncelleme: 21.01.2020 17:11

, ve 793 yeni personel alımı yapacak!

genelinde mağazası bulunan perakende gıda, temizlik ev ürünleri satışı yapan , mağazaları tecrübe şartsız yüzlerce personel alımı yapılacak. BİM ve A101 marketler tarafından yayımlanan duyurularda, personel alımı başvurularının başladığına yer verildi. İlana başvurular Bim ile A101 marketlerden yapılmaktadır.

BİM, A101 ve ŞOK 793 yeni personel alımı yapacak

BİM, A101, ŞOK marketleri İŞKUR üzerinden yüzlerce personel alımı yapacak. Türkiye'nin en büyük marketleri istihdama katkı da sağlıyor.
BİM mağazalarına personel alımları için 28 farklı ilan İŞKUR üzerinden açıklandı. 18 ile 45 yaş aralığında olmak gerekli olacak. İşte başvuru şartları bölümler ve kadrolar detaylar takvim.com.tr'de

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA TIKLAYINIZ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.