Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 19.08.2019 07:24
  • Son Güncelleme: 27.08.2019 14:01

bayram sonrası yeni personel alımı yapılacak

üzerinden değişik kadrolarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapılacaktır. Kadro detayları ve başvuru koşulları İŞKUR sayfasındadır. İŞKUR üzerinden bayram sonrası yayınlanan yeni ilanlarda toplamda 53 farklı pozisyonda toplamda 186 personel alımı gerçekleştirecektir.

İŞKUR bayram sonrası yeni personel alımı yapılacak

19 Ağustos 2019 itibari ile İŞKUR üzerinden yeni personel alımları sürmeye devam ediyor. Bu kapsamda bugün itibari ile İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda toplamda 186 yeni personel alımı gerçekleşecektir. Alım yapılacak olan kadrolar arasında işçiden avukata, muhasebeciden büro işçisine kadar farklı 53 kadrolara alım yapılacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.