Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.08.2019 09:12
  • Son Güncelleme: 25.08.2019 10:42

üzerinden en az ilkokul mezunu alımı yapılacak!

personel ve memur alınlarına bayram sonrası hız kesmeden devam ediyor. Bu anlamda İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde yer alan 10 farklı kamu kurum ve kuruluşları bünyesine, en az ilkokul mezunu alımı yapılıyor. İşte İŞKUR üzerinden yayımlanan kamu ilanları ve kadroları...

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı!

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alımlarına devam ediyor. farklı farklı meslek dallarından 43 bin personel alımı yapılacak. Bu bağlamda İŞKUR tarafından on farklı kamu kurum ve kuruluşlarına en az ilkokul mezunu personel alımları başladı. İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden kamu kurumlarında istihdam edilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.