Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 15.07.2019 09:27
  • Son Güncelleme: 15.07.2019 09:27

2019 50, 60 ve 70 puanı ile 'siz memur personel alım şartları! DPB iş ilanları lise, ön lisans ve lisans...

DPB iş ilanları! 2019 50, 60 ve 70 puanı ile 'siz memur personel alım şartları! Lise, ön lisans ve lisans... Kamu kurumları ve kuruluşları her geçen gün yeni ilanlar yayımlayarak memur personel olma yolunda ilerleyen adaylara ışık oluyorlar. İşte alım yapan kurumlar ve şartlar. İlgili ilanlar İŞKUR, Devlet personel başkanlı veya kurumların kendi İnternet siteleri üzerinde yayımlanarak memur personel alımı yapıyorlar. Bu yönde adaylardan bazı genel ve özel nitelikler aranıyor ve bu nitelikler dışında adaylardan KPSS şartı aranmakta.

İŞKUR ve DPB resmi internet siteleri aracılığı ile binlerce personel ve memur alım ilanı yayınlıyor. Düşük KPSS puanı ile alım ilanları hakkında ve hiç KPSS şartı aramaksızın alım icra eden kamu kurumları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Devlet Personel Başkanlığı tarafınca piyasaya sürülen ilanlara bakılırsa kamuya 100 kişiden fazla alım sayısı ile farklı kamu kurumları personel alımı yapacak. Bu yönde Kurumlar, kuruluşlar, Bakanlıklar, Üniversiteler bulunuyor. İlgili ilanlar İŞKUR, Devlet personel başkanlı yada kurumların kendi İnternet siteleri üzerinde yayımlanarak memur, personel alımı yapıyorlar. İşte 50, 60 ve 70 puanı ile KPSS'siz memur alımı yapan kurumlar ve İŞKUR ve DPB iş ilanları!

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.