Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 10.07.2020 10:05
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 10.07.2020 13:31
ABONE OL

ATV SON BÖLÜM İZLE! Hasan Ay cinayetinde silah sesini kim duydu? Son dakika gelişmeleri...

canlı yayınında son dakika gelişmeleri... Müge Anlı Atv canlı yayınında son dakika gelişmeleri... Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor... 23 yaşındaki Hasan Ay cinayeti! Neden kimse görmedi? Şüpheler ve iddialar... Katil ya da katiller kim? Hasan Ay cinayetinde silah sesini kim duydu? Hepsi ve daha fazlası 10 Temmuz 2020 Atv Müge Anlı son bölümde!

Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

en yaratıcı 50 isim listesine girdi. Bir televizyon programından çok daha fazlası! Türk televizyon tarihinin en çok zirvede kalan yapımı. En güvenilen isimler listesinde zirvede yer alan Müge Anlı, en çok izlenen yapım oldu. Türkiye Müge Anlı'ya inandı, ona güvendi! Müge Anlı, ATV ekranlarındaki Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla başarıdan başarıya koşuyor. Altın Kelebek ödüllerinde başarısını bir kez daha gözler önüne seren Müge Anlı, 2 ödüle layık görüldü. Müge Anlı, En İyi Gündüz Kuşağı Programı dalında Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ödüle uzandı. ATV'nin başarılı sunucusu Müge Anlı, En İyi Kadın Sunucu ödülüne de layık görüldü.

ATV SON BÖLÜM İZLE 10 TEMMUZ 2020 - TIKLA

23 yaşındaki Hasan Ay cinayeti! Neden kimse görmedi? Şüpheler ve iddialar... Katil ya da katiller kim? Hasan Ay cinayetinde silah sesini kim duydu? Az sonra Müge Anlı'da...

Akılalmaz bir yangın, kaybolan 3 kişi! İhtimaller, korku ve kumpas planı! Sinop'taki şüpheli yangında son durum ne? Yangından sonra yaşanan ilginç olay! Sosyal medya hesabı kime aitti?