Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 04.06.2020 10:23
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 04.06.2020 13:03
ABONE OL

ATV SON BÖLÜM İZLE! 'daki Hatice Özkaçak'ın katili kim? Şok sözler 4 Haziran 2020

Atv canlı yayınında son dakika gelişmelerini aktarıyor! Müge Anlı'da bugün (4 Haziran Perşembe 2020) neler oluyor? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Kars'ta işlenen cinayetle ilgili son dakika gelişmeleri kan donduracak! Müge Anlı'daki Hatice Özkaçak'ın katili kim? Kayınvalideden şok suçlamalar! Hepsi ve daha fazlası 4 Haziran Perşembe 2020 Müge Anlı son bölümde!

Müge Anlı'da bugün yaşananlar!

Atv canlı yayınında son dakika gelişmeleri yine milyonları ekran başına kilitleyecek. Hatice Özkaçak'ı kim neden öldürdü? Müge Anlı, Hatice Özkaçak cinayetiyle ilgili gerçekleri gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Kayınvalide suçladı, herkes şoke oldu. Hatice Özkaçak'ın katili kim? Hatice Özkaçak cinayetinde dikkat çeken ayrıntılar Müge Anlı canlı yayınında. Kayıp bir kadın, korkunç iddialar! 4 çocuk annesinin başına ne geldi Ayşe Altuntaş'ın şüpheli kaybıyla ilgili gelişmeler Az sonra Müge Anlı canlı yayınında! 14 yaşında Almanya'da anne oldu, çocuğuna hasret büyüdü. Saliha Barutçu yıllardır görmediği oğluna kavuşacak mı?

ATV SON BÖLÜM MÜGE ANLI İZLE 4 HAZİRAN PERŞEMBE 2020 - TIKLA

Müge Anlı'da bugün (4 Haziran Perşembe 2020) neler oluyor? Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve ekibi, üzerinde çalıştığı kayıp dosyalarını, cinayete kurban giden kişileri ve kayıpların tüm yaşamını ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor. Kars'ta işlenen cinayetle ilgili son dakika gelişmeleri kan donduracak!