CHP'deki koltuk savaşı açık denizlere sıçradı! Kılıçdaroğlu'ndan ayar yiyen İmamoğlu Urla'dan Milas'a uçtu: ABD bayraklı yatta özel görüşme

Kemal Bey, Kaftancıoğlu'nu sahneye çıkarttı! İmamoğlu için "Profil yoksunu" manşeti attırdı! Sonra kendisi söz aldı! "Koltuk da benim, kaptan da" diye çıkıştı! Ekrem bey de eli artırdı! Geleneksel bayram tatilini yarıda bıraktı. Urla'dan Milas'a 5 saat yol aldı. ABD bayraklı bir yatta özel görüşme yaptı. Kavgayı, derinlere taşıdı.

Kaynak GAZETE Giriş Tarihi 30 Haziran 2023 Güncelleme 30 Haziran 2023, 06:57
CHP’deki koltuk savaşı açık denizlere sıçradı! Kılıçdaroğlu’ndan ayar yiyen İmamoğlu Urla’dan Milas’a uçtu: ABD bayraklı yatta özel görüşme

İÇİNDEKİLER

Kılıçdaroğlu, inat etti! Koltuktan inmedi! İmamoğlu'na karşı da taktik geliştirdi! Kaftancıoğlu'nu, ön Sözcü seçti. Hakaretleri, manşete çektirdi.

Şimdi de röportaj verdi. "Genel Başkanlık altın tabakta sunulmaz" dedi.Bunu gören Ekrem İmamoğlu ise harekete geçti! Urla'dan konvoyla çıkıp 5 saat yol kat etti.Bodrum'a geldi. ABD bayraklı özel bir yata bindi. Çok yakınındaki isimleri bile iskelede bırakıp derin kulislere girişti!

TAKVİM UYGULAMASINI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN