Takvim

Vav TV Canlı Yayın
 • Güncel
 • 11.06.2021 10:47
 •  - 
 • Son Güncelleme:
 •  
 • 11.06.2021 11:25
ABONE OL

Sanatçılıkta çuvallayan siyasi trollükte de sınıfta kaldı! da "U dönüşü"

CHP'nin trolü sanat hayatında yıllardır ses getiren bir işe imza atamayınca çareyi sosyal medya trollüğünde bulsa da bu konuda da sınıfta kaldı. Özoğuz, önce Marmara'yı saran ve deniz salyası olarak bilinen ın Kanal İstanbul projesi için kasıtlı üretildiğini iddia etti. Özoğuz'un iddiası sosyal medyada alay konusu oldu. Kullanıcıların tepkilerinin ardından bir açıklama daha yapan Özoğuz ironi yaptığını iddia etti.

Özoğuz kıvırdı!

CHP yandaşı sözde sanatçı Gökhan Özoğuz, Marmara'yı saran ve deniz salyası olarak bilinen müsilajın Kanal İstanbul projesi için kasıtlı üretildiğini iddia ederek zihniyetinin de müsilaj kaplı olduğu gerçeğini gözler önüne serdi.

"GEMİ KAZA YAPIYOR FİLMİYLE AYNI GİBİ BİR ŞEY Mİ YİNE?"
CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun arıtma tesisleri projelerini kapatmasını görmeyen Özoğuz Deniz salyası felaketini hükümet tarafından üretildiğini ima ederek, "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye bir şey duyduk. Bu salya ne oldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı? Bu Boğaz'da yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak Boğaz'dan gemi kaza yapıyor filmiyle aynı gibi bir şey mi yine? Yalanınız batsın." şeklinde uçuk bir paylaşım yaptı.

ALAY KONUSU OLDU
Özoğuz yaptığı bu açıklamanın ardından sosyal medyada alay konusu oldu.

Sosyal medya kullanıcıları Özoğuz'u alaya aldıkları ve tepki içeren yüzlerce paylaşım yaptı.

   "İRONİ YAPTIM"
   Tepkilerin ardından yeni bir açıklama yapan Özoğuz, İroni yaptığını iddia etti.

   Özoğuz şu ifadeleri kullandı:

   "Ya Ne olacaktı Gülümseyen gözler ile sırıtan yüz ifadesi Sayın Bakan Karaismailoğlunun " #Kanalİstanbul #denizsalyası nı bitirecek " açıklamasına tabiki bu mantıkla yorum yapılır. Ayna tutmak iyidir. İroni iyi çapari yapar"
   SANATTA ÇUVALLAYINCA TROLLÜKTE TUTUNMAYA ÇALIŞIYOR
   CHP yandaşı açıklamalarıyla bilinen Gökhan Özoğuz, sanat hayatında tutunamayınca çareyi siyasi trollüğe soyunmakta buldu. Yıllardır sanat adına başarılı bir işe imza atamayan Özoğuz, siyasi trollükte de çuvalladı.