Vav TV İzle

"Deniz salyası iktidarın oyunu" diyen CHP'li Twitter trolü Gökhan Özoğuz alay konusu oldu: Müsilaj senden daha akıllı

CHP'li şarkıcı ve Twitter trolü (Athena) Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından Marmara Denizi'ni kaplayan deniz salyasının (müsilaj) iktidarın bir oyunu olduğunu iddia etti. Bu paylaşımından sonra binlerce eleştiri alan Özoğuz aynı zamanda dalga konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Özoğuz'un paylaşımına ilişkin "Musilaj bile senden daha akıllı" yorumunda bulundu. İşte haberin detayları...

CHP'li şarkıcı ve Twitter trolü Gökhan Özoğuz'un komplo teorisi gündemi meşgul ediyor...

Gökhan Özoğuz sosyal medya hesabından "Hayatımızda ilk defa deniz salyası diye birşey duyduk. Bu salya noldu da bir anda çıktı ortaya da Kanal İstanbul bunun ilacı denmeye başlandı? Bu boğazda yalandan gemiyi karaya çarptırıp, gördün mü bak boğazdan gemi kaza yapıyor filimiyle aynı gibi birşey mi yine? Yalanınız batsın" dedi.

Deniz salyası felaketini arıtma tesisleri projelerini kapatan CHP'li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nda bulmayıp hükümetin bilerek yaptığını iddia edecek kadar uçuk bir yorum yaptı. Yıllardır hiçbir eser ortaya koyamayan CHP'li şarkıcının akla mantığa aykırı sözleri vatandaşların tepkisini çekti. Sosyal medyada gündem olan Özoğuz, binlerce eleştiri tweeti aldı. Sosyal medya kullanıcıları tepki göstermelerinin yanı sıra Özoğuz ile dalga geçti. Sürekli İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun PR'ını yapan şarkıcı, son iki yılda İstanbul'un düştüğü hali görmezden gelmekte ısrarcı görünüyor.

İşte trol Özoğuz'a yönelik birbirinden eğlenceli eleştiri tweetlerinden öne çıkanlar...