Takvim

Vav TV Canlı Yayın
  • Güncel
  • 28.02.2021 13:45
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.02.2021 13:54
ABONE OL

! 'li 'nde şoke eden semt pazarı kararı! Başkan işçiyle halkı karşı karşıya getirmek istiyor

haberine göre 'li 'nde yaşanan çöp skandalının ardından bu kez de Belediye Başkanı , işçiler ile halkı karşı karşıya getirmek için semt pazarını kurdurmama kararı aldı.

Çöp dağlarının esiri olan CHP'li belediyede şoke eden semt pazarı kararı

İstanbul'da son günlerde adeta tarih tekerrür ediyor. Geçmişte belediyeciliği döneminde su ve çöp sorunlarıyla boğuşan İstanbul'da yine bilindik manzaralar yaşanıyor.

CHP'li belediyelerin yönettiği ilçelerde oluşan çöp dağları, vatandaşı isyan ettirirken; Maltepe'nin başta olduğu birçok ilçeye adeta kokudan girilmiyor.

CHP'Lİ BELEDİYE İŞÇİLERLE VATANDAŞI KARŞI KARŞIYA GETİRMEK İSTİYOR
İşçilerin hakkını vermeyen Maltepe Belediye Başkanı , şimdi de farklı yollar deneyerek işçilerle halkı karşı karşıya getirmek için kolları sıvadı. Takvim.com.tr'nin edindiği kulis bilgilerine göre ilçede semt pazarı kurdurtmama kararı alan Başkan Kılıç, gerekçe olarak ise "çöplerin toplanmaması"nı gösterdi.

ESNAF ŞAŞKIN
Pazartesi günü tezgah kurma hazırlığında olan esnaf ise bu karar sonrası şoka girdi. Şaşkınlığa uğrayan pazarcı esnafının "Çöpleri biz toplarız" demesine rağmen CHP'li başkanın pazar kurulmasına izin vermediği gelen bilgiler arasında. Ali Kılıç'ın CHP'deki gücü, Kılıçdaroğlu'nun kayınbiraderi ile ortak olmasından geliyor. Ali Kılıç'a kimse bir söz söyleyemiyor.